Уявіть собі, що ви надягаєте навушники і можете визначати стан здоров'я рослин по всьому світу, ґрунтуючись виключно на тому, що ви чуєте. Ви зможете дистанційно вносити зміни в ґрунт, воду чи добрива на основі того, що ви чули, забезпечуючи здорові рослини. Це саме те, що досліджують вчені з Коледжу сільського господарства Технологічного інституту Вірджинії та Школи наук про життя рослин та навколишнього середовища.

Доцент Бінгю Чжао та його команда вивчають мікроскопічні рухи та звуки, які виробляють рослини, вирощені в гідропонному середовищі, на основі поживних речовин, які вони одержують або не одержують із води.

Рослини рухаються протягом дня і зі зростанням, створюючи свої власні моделі руху. Цей танець створює звук, який змінюється в залежності від безлічі факторів навколишнього середовища, включаючи сонце, якість ґрунту та поживні речовини.

"У здорових рослин є певний патерн руху", - сказав Чжао. «Коли рослина піддається стресу, наприклад, через брак поживних речовин, різко змінюється pH води, або за браку світла змінюється характер руху. Ми хочемо зрозуміти патерн руху рослин або використати патерн руху рослин для відображення їхнього здоров'я».

dance.gif

Використовуючи перець, вирощений у цьому середовищі, в якості випробуваних, Чжао та його команда використовують камери з високою роздільною здатністю для захоплення руху та перетворення його в звук, щоб його можна було вивчати, інтерпретувати та використовувати для передачі цільових стимулів рослинам. .

Машинне навчання може аналізувати ці звуки та необроблені відеозаписи, щоб зв'язати здоров'я зі звуком. Просто прислухаючись до схеми руху рослин, ви можете зрозуміти, чи знаходяться рослини у здоровому чи напруженому стані.