Висвітлення – важливий аспект будь-якого приміщення. Це не тільки необхідно, а може бути творчим процесом! Щодня на ринку з'являється все більше універсальних світлодіодних ламп, і вони бувають різних колірних температур, світлового потоку і т.д. Розробити найкраще рішення для вашого приміщення може виявитися непростим завданням. Чи буде світло надто яскравим чи надто м'яким? Чи будуть темні кути? Ці питання призводять до популярності дизайну освітлення для проектів нового будівництва або ремонту.

Проектування простору з використанням світлодіодного освітлення вимагає трохи більшої уваги, ніж коли лампи розжарювання та люмінесцентні лампи були на піку. Традиційне освітлення вимірювалося у ватах, і кількість ватів, яку використовувала лампочка, безпосередньо корелювала з яскравістю світла. Чим вища потужність, тим яскравіше світло. Потужність світлодіодного освітлення вимірюється в люменах, що дає більше світла за меншої потужності в порівнянні з традиційними лампами.

Люмени та освітленість складають основу дизайну світлодіодного освітлення. Наприклад, кількість люменів, необхідних для освітлення офісу сильно відрізняється від кількості люменів на великому складі. Якщо люмен описує силу світла, що випромінюється лампочкою, освітленість визначає, скільки світла заповнює певний простір. Використовуючи ці числа, дизайнери по світу можуть розрахувати, скільки люменів необхідно для того чи іншого приміщення, і вибрати різні освітлювальні прилади, щоб досягти цього числа.

При виборі правильного освітлювального пристрою форма світильника відіграє велику роль в тому, як вона впливає на форму світлового променя. Наприклад, прожектор концентрує люмени світла дуже концентрованої області.

Ще один важливий фактор, який слід враховувати, – це колірна температура. Розглядаючи колірну температуру для приміщення, дизайнер повинен знати, як колірна температура світла вплине на колірний результат того, що світить. Чим нижче колірна температура, тим тепліше виглядає колір, а чим вище число, тим холодніше виглядає світло. Визначення того, як використовується освітлений простір також є важливою частиною цього рівняння.

ПЕРЕВАГИ СВІТЛОДИОДНОГО ОСВІТЛЕННЯ ДЛЯ НОВОГО БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ
Дизайн світлодіодного освітлення дає безліч переваг, незалежно від того, чи працюєте ви над модернізацією існуючих світильників, новим будівництвом чи знесенням приміщення для ремонту. Для нових будівельних проектів пошук світлового дизайну для світлодіодів гарантує, що будівельники знають скільки джерел світла включити у свою пропозицію, а також конкретне освітлення, необхідне для найкращого освітлення простору. Це заощадить гроші декількома способами: не буде встановлено непотрібних світильників, і ви з першого дня заощадите гроші на рахунках за електроенергію!

Коли справа доходить до ремонту, світлом можна легко знехтувати. Незалежно від того, чи збираєтеся ви позбутися шипів або хочете простий та ефективний редизайн, освітлення слід розглядати як невід'ємну частину процесу. Розгляд можливості додавання додаткових освітлювальних приладів, таких як бра, або модернізації світильників з більшим світловим потоком для більш чистого вигляду. Все це можна визначити за допомогою швидкої та ефективної пропозиції щодо дизайну світлодіодного освітлення.