Фермери купують світлодіодні лампи для вирощування рослин частіше, ніж будь-коли раніше. Як провідний виробник світлодіодних світильників для вирощування рослин, ця тенденція не вислизнула від нашої уваги. Але нещодавній звіт «Стан ринку освітлення каннабісу», випущений Cannabis Business Time, пояснює наш прискорений бізнес чіткою статистикою.

У листопаді минулого року CBT опублікувала своє дослідження про вибір освітлення серед виробників за 2019 рік. Вони опитали як домашніх, так і тепличних культиваторів, щоб дізнатися про популярні уподобання, стратегії та проблеми. Це дослідження пролило світло на один чіткий та послідовний розвиток:

Популярність світлодіодних світильників для вирощування рослин зростає.

Скільки виробників купують світлодіодні лампи для вирощування?
Сторонній дослідник Readex Research провів дослідження CBT. Вони зібрали дані від великої вибірки виробників і порівняли свої кращі системи освітлення для кожної фази циклу вирощування. Порівняно з даними зі звіту за 2016 рік, перевага надається світлодіодній технології.

Для вирощування рослин 47% культиваторів використали світлодіодні лампи для вирощування рослин порівняно з 21% у 2016 році.

Що стосується рослинності, 46% віддали перевагу світлодіоди будь-якому іншому варіанту освітлення, порівняно з 17% в 2016 році (ці 46% також роблять світлодіодні світильники для рослин кращим вибором для рослинності).

При цвітінні 45% виробників використовували світлодіодні світильники для вирощування рослин – це колосальне збільшення на 30 пунктів із 15% у 2016 році. І якщо ви готові до ще одного показника, 39% виробників планують впровадити світлодіодне освітлення на стадії цвітіння цього року. .

Світлодіоди - не єдині світильники для вирощування рослин, продаж яких за останні чотири роки зріс. Тим не менш, вони набирають обертів швидше, ніж HID-фари, їхній єдиний реальний конкурент.

То чому це так? Що змінилося? Чому виробники все частіше купують світлодіодні лампи для вирощування рослин?

Енергоефективність – новий головний пріоритет
Звіт CBT показує, що 72% хліборобів вважають енергоефективність найбільш важливим чинником купівлі освітлення. Це означає, що ефективність стоїть першому місці. У 2018 році економія енергії навіть не увійшла до трійки лідерів.

Звичайно, не дивно, що виробники приділяють особливу увагу ефективності. 26% учасників дослідження повідомили, що на освітлення припадає 55% та більше їх загальних витрат на електроенергію. Ще 26% опитаних склали ті, хто витратив 35% -54% своїх енергетичних витрат за висвітлення.

Будь-який виробник, який сподівається скоротити витрати, може суттєво знизити свій довгостроковий бюджет, просто переключившись на світлодіоди. Можуть розгорітися суперечки про те, яке освітлення дає кращий урожай. Але навіть прихильники HID не заперечують, що високоякісні світлодіодні лампи для вирощування рослин на голову вищі за конкурентів за ефективністю.

Культиватори купують світлодіодні лампи для вирощування рослин для підвищення яскравості світла
Інший пріоритетний пріоритет для виробників - це інтенсивність світла. Це не нова технологія. Інтенсивність світла також була номером один у 2018 році.

Фактично це завжди було головним пріоритетом у вирощуванні. Без інтенсивної роботи неможливо отримати високі врожаї і якісний урожай . Ось чому ліхтарі MH і HPS користуються такою довгою популярністю. Насамперед, лампи HID відомі потужним потоком фотонів.

Але тепер сучасні світлодіодні світильники для вирощування рослин забезпечують таку ж інтенсивність світла. Ще краще те, що світлодіоди забезпечують якість PAR за допомогою набагато більш ефективного процесу. Наприклад, флагманська лампа California LightWorks, SolarSystem 1100, замінює 1000-ватну систему HPS з на 40% менше енергії.

І це навіть без урахування додаткових витрат енергії на додаткове охолодження. Світлодіоди мають набагато меншу теплову потужність, ніж будь-який інший світильник.

Іншими словами, виробники можуть купувати світлодіодні лампи для вирощування рослин у рекордних кількостях, тому що вони знайшли спосіб знизити витрати без шкоди для якості світла.

Світловий спектр завжди важливий
Згідно з спеціальним звітом CBT, світловий спектр зайняв третє місце у списку факторів освітлення. Зокрема, для 68% виробників велике значення має якість спектру.

Ще раз, цей пріоритет, безперечно, веде багатьох виробників до світлодіодних світильників для вирощування рослин.

У минулому методи вирощування залежали від обмеженого спектру синього світла ламп MH та спектру червоного світла HPS. Завдяки швидкому розвитку світлодіодних технологій виробники тепер отримують можливість користуватися повним і універсальним спектром.

Світлодіодні світильники пропонують широкий спектр варіантів спектру. Найбільш ефективні можливості вирощування включають фіксовані світлодіод

йодні лампи для вирощування з повним спектром і світлодіоди зі змінним спектром.

У будь-якому випадку виробник не зобов'язаний строго червоного або синього кольору. Це важливо, тому що, хоча червоний та синій мають пріоритет залежно від фази росту, рослини використовують весь діапазон PAR від поширення до цвітіння.

Світлодіодні лампи для вирощування на найвищому рівні створені, щоб забезпечувати рослинам точний світловий спектр, необхідний для їхнього зростання. Світлодіодні лампи для вирощування зі змінним спектром просувають цю концепцію на крок уперед, дозволяючи виробникам розробляти рецепти освітлення та керувати зростанням рослин.

І зараз світлодіоди - єдині лампи для вирощування, які надають такі можливості виробникам.

Нові технології роблять купівлю світлодіодних ламп для вирощування рослин легко
Мішель Сімакіс з Cannabis Business Times пише про стратегії освітлення Harvest Health & Recreation, швидкозростаючої компанії, яка розраховує, що до кінця 2020 року загалом буде запущено тринадцять ділянок вирощування.

У своїй статті Іган О'Кіф, менеджер із вирощування у східному регіоні, пояснює важливість освітлювальних технологій. Ефективність має вирішальне значення. Якість висвітлення має вирішальне значення. Що стосується тепличного господарства, О'Кіф та його команда залежать від оптимальної системи для відтворення сонячного світла у приміщенні.

Пояснюючи, чому Harvest купує світлодіодні лампи для вирощування рослин, він каже: «Світлодіоди виграють гонку за найоптимальніший та найефективніший метод освітлення».

Ця коротка заява стосується самої суті справи. Аналізуючи статистику та статті, представлені в звіті CBT , ми бачимо одне всеосяжне пояснення зростаючої популярності світлодіодів.

Технологія розвивається із безпрецедентною швидкістю. Це також не припиняється найближчим часом.

І це просто не стосується будь-якого іншого типу освітлення на ринку.

У California LightWorks ми точно знаємо, скільки досліджень та інновацій вкладається у розвиток світлодіодних технологій. Для нас це повсякденна реальність. Також нами рухає пристрасть. Ми повинні бути частиною чогось, що постійно зростає, постійно вдосконалюється і завжди збагачує роботу наших виробників.

Якщо ви думаєте, що настав час перейти на світлодіодні лампи для вирощування рослин, ми рекомендуємо ознайомитися з нашою колекцією. А якщо у вас є якісь питання, не соромтеся писати нам. Нам найбільше подобається розмовляти про висвітлення з амбітними культиваторами.