Le Jardin De Rabelais є партнером Philips Lighting для цілорічного вирощування врожаю томатів
Philips Lighting оголосила про укладання нового контракту із французьким виробником томатів преміум-класу Le Jardin de Rabelais. Спільно з партнером із садівництва Certhon Philips Lighting буде постачати світлодіодне освітлення для садівництва та послуги французькому виробнику, щоб допомогти йому підвищити врожайність та смак спеціалізованих томатів для супермаркетів у Франції.

Le Jardin de Rabelais вирізняє свій бізнес з вирощування томатів преміум-класу в Авуані в регіоні Луара у Франції за смаком та якістю. Тим не менш, він стикається з природними обмеженнями навколишнього середовища через недостатнє природне освітлення - особливо взимку - що є життєво важливим фактором, що впливає як на зростання, так і на смак.

fito_lampy.jpg
Працівник французького виробника томатів преміум-класу Le Jardin de Rabelais. (Всі фотографії люб'язно надані Philips Lighting)

Після успішної початкової установки на 1,6 га з використанням спеціального світлодіодного освітлення для вирішення цієї проблеми Philips Lighting та її партнер Certhon впроваджують передову систему освітлення для садівництва, що включає 14 000 світлодіодних світильників, у новій теплиці площею 3,4 га. У системі освітлення використовуються спеціально розроблені світлові рецепти, спеціально розроблені для вирощування смачних помідорів.

Паскаль Делахай, засновник та співвласник Le Jardin de Rabelais, сказав: «Наше завдання – вирощувати більше помідорів узимку. Тому ми дуже раді використати світлодіодне освітлення для садівництва Philips Lighting, яке є основним у наших планах зі збільшення врожайності високоякісних томатів виноградної лози та чері на 10% протягом року при збереженні смаку та загальної якості. Це те, що дозволить нам стати на крок попереду конкурентів».

fito_lampy_tomaty.jpg
Помідори нагріваються під світлодіодними лампами для вирощування рослин Philips.

Le Jardin de Rabelais використовуватиме світлодіодне освітлення Philips GreenPower для освітлення даху теплиці площею 3,4 га, що за розміром еквівалентно шести футбольним полям. Також фахівці заводу Philips Lighting порадять рецепти для легкого вирощування для оптимізації зростання. Сюди входить рекомендований спектр світла для використання у поєднанні з денне світло, доступним для зростання сільськогосподарських культур, а також способи досягнення прогнозованої врожайності.

“85% високоякісних томатів Le Jardin de Rabelais продаються на місцевому рівні покупцям у Франції. Завдяки можливості використовувати світлодіодні лампи для вирощування томатів цілий рік, Le Jardin de Rabelais буде забезпечувати врожай стабільної якості цілий рік і позбавить клієнтів необхідності купувати у закордонних конкурентів взимку, сказав Удо ван Слоотен, керівник бізнесу Philips. Садівницький бізнес освітлення. «Крім того, компанія виграє від зниження споживання електроенергії на 30% порівняно з попередньою системою освітлення HPS, одночасно покращивши смакові якості врожаю та врожай, що є безпрограшною ситуацією».