У сьогоднішній статті ми обговоримо з вами переваги промислового світлодіодного освітлення. Чому це так важливо? Індустрія розвивається дуже стрімко, на зміну старим приходять нові технології, процеси автоматизуються, і ця гонка ніколи не закінчиться.

Саме тому багатьом галузям складно зупинитися і подивитися на реальний стан справ підприємства. Недостатня кількість освітлення досить шкідливо для промислового об'єкта і може привести до затримки комплектації товару на складах або пропущених перевірок якості у виробничій осередку.

Порушення техніки безпеки знаходяться у верхній частині списку проблем при недостатньому освітленні на виробництві.

Непродумана система освітлення не повинна стати причиною травм на робочому місці. Хоча багато бізнес-лідерів знають і розуміють, що їм потрібно поліпшити або оновити своє освітлення, одна річ, яку ми знаємо краще, ніж будь-хто інший, полягає в тому, що важко зрозуміти, з чого почати.

На допомогу вам, нижче ми перерахували основні переваги промислового світлодіодного освітлення.

Енергозбереження

По-перше, звичайно, економія енергії, яку ви отримуєте в результаті переходу вашої установки на світлодіодне освітлення. Загальна потужність світлодіодних ліхтарів з високим відсіком (найпоширеніша модель у промислових/заводських умовах) коливається від 95 Вт до 495 Вт. Якщо порівняти цю потужність із типовим HID-пристроєм з високою відсікачкою, цей діапазон становить від 175 Вт до 1000 Вт.

Перейшовши на світлодіодне освітлення, ви миттєво знизите споживання енергії на 40% -60%. Залежно від розміру вашого бізнесу, це може мати величезний позитивний вплив на ваш бюджет.

Підвищення продуктивності

Світлодіодне освітлення підвищує точність складання і прискорює всі операції складання. Це пов'язано з тим, що світлодіодне освітлення має складну систему лінзування. Це означає, що світло спрямований саме туди, де повинен бути, а не витрачається даремно, світячи, скажімо, в стелю.

Встановлення світлодіодного освітлення зберігає зір та пильність, а також зменшує затінення та покращує розпізнавання кольорів у процесі складання, що призводить до підвищення ефективності та продуктивності.

Безпека понад усе!

Модернізація освітлення підвищує безпеку вашого промислового об'єкта. Якщо співробітник не бачить небезпеки, то на виробництві можуть статися нещасні випадки. Подібні інциденти можна запобігти, якщо забезпечити людям належне заводське освітлення.

На додаток до загального освітлення об'єкта, варто розглянути можливість переходу на конкретне освітлення робочих станцій, як з міркувань безпеки, так і з міркувань продуктивності. Світлодіодне освітлення створює дуже мало тіней і зберігає яскравість набагато довше, ніж звичайне HID-освітлення.