Орхідея - одна з найпоширеніших кімнатних рослин, які можна знайти в будинках, однією з основних причин є те, що вона дуже приємна для очей і, отже, дуже гарний декоративний елемент в будинку. Якщо ви хочете вирощувати орхідеї у власній оселі, ви, безумовно, повинні зробити кілька речей, щоб переконатися, що вони
ростуть здоровими.

Вибір орхідеї, яка краще всього підходить для ваших умов вирощування
Одне з перших важливих рішень, яке вам доведеться ухвалити, – це те, яку орхідею ви хочете вирощувати. Перш ніж вибрати потрібний тип орхідеї, необхідно перш за все оцінити умови вирощування у вашому будинку, включаючи такі параметри, як вологість, тенденції поливу, температура і світло. Якщо ви вперше доглядаєте рослину, вам слід розглянути один з видів орхідей - орхідею Мотылек. Цей тип орхідей, також відомий як фаленопсис орхідеї, простий у догляді, досить швидко, і квіти цього типу орхідей можуть зберігатися місяцями в залежності від того, наскільки добре ви за ними доглядаєте.

Найкраще середовище для ваших орхідей
Що стосується вологості, більшість орхідей можуть вижити у вологому середовищі. Більшість орхідей, які ми бачимо на ринку, походять із тропічних країн, тому вони зазвичай дуже звикли до вологої погоди. Якщо ви хочете прискорити зростання орхідей, вам може знадобитися збільшити вологість у тому місці, де ви вирощуєте рослину. Один із способів зробити це – згрупувати рослини.

Полив Орхідей
При поливі орхідей слід пам'ятати, що їхня потреба у воді відрізняється від вимог інших рослин. Орхідеї, які висаджують над грунт, а суміш кори, слід поливати раз на тиждень, тоді як інших типів їх слід поливати кожні 4-5 днів. Коли справа доходить до поливу орхідей, потрібно враховувати безліч факторів, таких як тип, світло, вид горщика, тип вологості ґрунтової суміші та температура повітря. Щодо температури, то вимоги будуть залежати від типу орхідеї, яка у вас є, проте в більшості випадків орхідеї можуть добре адаптуватися у різних діапазонах температур.

Орхідеї та Добрива
Якщо ви думаєте про внесення добрив до своєї орхідеї, ви повинні знати, що орхідеї можуть добре рости навіть без використання добрив. Якщо ви використовуєте добрива, переконайтеся, що вода подається до рослини без добрив, щоб мати можливість вимити надлишки добрив.

Це лише деякі з речей, які потрібно пам'ятати, якщо ви хочете вирощувати орхідеї в приміщенні. Нещодавно я почав вирощувати кілька орхідей у себе вдома, і за ними було дуже легко доглядати, і результати були приголомшливими.