Світлодіодні світильники для вирощування рослин стають все популярнішими серед кімнатних виробників. Ось деякі з найпопулярніших і найважливіших переваг світлодіодних ламп для вирощування рослин у порівнянні з іншими лампами для вирощування рослин.

1. Збільшений термін служби
Ймовірно, найбільшою перевагою світлодіодних ламп для вирощування каннабісу є збільшений термін служби ламп. Світловипромінюючі діоди мають дуже високий ККД та низьке енергоспоживання, що дозволяє їм працювати до одинадцяти років безперервного освітлення або двадцяти двох годин напівперіоду роботи. У порівнянні з лампами MH та HPS термін служби світлодіодних ламп збільшений приблизно на 85 000 годин. Крім того, світлодіодні лампи не перестають працювати раптово, а поступово зменшуються в яскравості, змушуючи споживача підготуватися до змін. Завдяки модульній конструкції більшості світлодіодних панелей, виробник може замінити старі світлодіоди на нові та продовжити зростання.

У приміщенні, де важливе постійне освітлення, тривалий термін служби ламп є великою перевагою, оскільки це скорочує час та витрати на технічне обслуговування.

2. Економія Енергії
Світлодіодні лампи виробляють таку ж кількість світла, як і приховані, але споживають менше ват. Це робить їх найкращими світильниками для економії електроенергії. Перевірка ефективності натрієвих ламп високого тиску (HPS) та світлодіодних освітлювальних ламп показала, що світлодіоди знижують споживання енергії на 40%.

Низький Нагрів, Більше Світла
Світлодіодне освітлення для вирощування випромінює набагато менше тепла, ніж методи освітлення інших джерел світла, що має велике значення для росту рослин – занадто велика кількість тепла може завдати шкоди рослинам та знизити їх зростання та тривалість життя.

Більш висока ефективність світла та низьке тепловиділення світлодіодних світильників для вирощування задовольняють потреби рослин для росту та цвітіння.

Потрібно Менше Енергії, Висока Ефективність
3. Легко керований
Збільшується кількість світлодіодних світильників для вирощування рослин, які включають управління спектром, затемненням і розкладом у технології продукту.

Контроль Спектру
Спектральний контроль – це можливість незалежного керування кожним спектром панелі. Спектр традиційних ламп для вирощування один і не може бути змінений, у той час як різні кольори світлодіодних ламп для вирощування (червоний, синій та білий) тепер можна включати або вимикати у різних комбінаціях, залежно від стадії вирощування та вимог штамів.

Управління затемненням
Регулювання яскравості дозволяє виробнику налаштовувати пропорцію довжин хвиль, що передаються рослинам, оскільки багато світлодіодних ламп для вирощування рослин мають регульовану яскравість від 1% до 100%. Іноді повна інтенсивність не потрібна, що означає, що виробник може, знову ж таки, зробити іншу комбінацію світла - наприклад, приглушити синій на певний відсоток і використовувати повний відсоток червоних та білих або затемнити всі канали до певного відсотка, залежно від стадії росту рослин.

Час
Ще одна доступна функція світлодіодів – це планування/час включення світла, що дозволяє виробнику програмувати спектр та графіки затемнення. Це дозволяє вручну вибирати спектр та інтенсивність для кожної години дня.

4. Зниження витрат на ОВК.
Як згадувалося вище, світлодіоди вимагають меншої кількості ват для забезпечення тієї ж кількості світла, що й інші світильники для вирощування рослин, що означає, що вони також будуть мати нижчі експлуатаційні витрати на HVAC. За словами виробників, після переходу на світлодіодні лампи для вирощування рослин, витрати на кондиціювання повітря скоротилися на 50%. У великих кімнатах для вирощування потрібно менше кондиціювання, а в невеликих приміщеннях можна навіть розглянути можливість повного видалення системи кондиціювання - низьке нагрівання світлодіодів може призвести до досягнення ідеальної температури вирощування навіть без кондиціонування.

5. Простота установки
Світлодіодні лампи для вирощування рослин дуже легко встановити, особливо у невеликих приміщеннях. Їх конструкція є «все-в-одному» і вимагає, щоб світло було просто включене в розетку, повішено, а садівник повинен забезпечити потік повітря та стабільну температуру. Виробникам не потрібно турбуватися про навішування відбивачів або перегрівання приміщення для вирощування.

6. Водонепроникний І Пилозахисний


Багато світлодіодних світильників для вирощування рослин мають водонепроникність і пиленепроникність. Код, що виражає це, називається кодом захисту від проникнення чи IP. Код IP65 означає, що продукт є «пиленепроникним» (6) і на нього можна бризкати або обприскувати водою. Існують різні типи водонепроникних світлодіодних ліхтарів, деякі з яких менш водонепроникні за інші.

7. Вторинна переробка
На відміну від ламп HPS і MH, які містять ртуть та виділяють токсичні пари при поломці, світлодіодні лампи для вирощування рослин вважаються найбезпечнішим варіантом серед ламп для вирощування рослин. Вони не повністю вільні від металів, не містять ртуті, які світлодіоди дуже маленькі, без ризику поломки.