Коли постає питання про освітлення приміщень або територій, необхідно вирішити два завдання: максимально ефективно, тобто потужно, висвітлити все, що потрібно, і при цьому оптимізувати витрати.

На перший погляд, вуличні світлодіодні світильники, втім, як і промислові, відповідають лише одній частині вимог. Вони дійсно потужні. Їх вартість вище, ніж у звичайних DLN або люмінесцентних ламп, проте переваг у світлодіодних ламп набагато більше.

Світлодіодні лампи споживають вдвічі менше електроенергії, ніж звичайні. Відповідно, вони повністю відповідають вимогам до енергозбереження.

Термін служби світлодіода, при правильній експлуатації, може досягати 100 тисяч годин через відсутність нитки розжарювання і газовідвідного середовища.

ККД або яскравість вуличних і промислових світлодіодних світильників в кілька разів вище, ніж у ламп розжарювання. У ній потік світла є побічним ефектом тепловиділення, яке становить приблизно 10 люменів на 1 ват споживаної енергії. Для світлодіодних ламп цей показник може досягати 50 люменів і більше при такій же кількості споживаної енергії.

Ще один плюс - спрямований потік світла. Світлодіоди дозволяють висвітлити саме той простір або ділянку, який необхідний, без додаткового, зайвого розсіювання. При цьому доступні різні конфігурації світильників з кутом розсіювання світлового потоку від 10 до 140 градусів, тому додаткові відбивачі або дифузори просто не потрібні.

Світло діода абсолютно чисте і, що дуже важливо, не мерехтить, оскільки світлодіодні лампи живляться постійним струмом. Таке світло набагато корисніше і комфортніше для людського ока, ніж світло лампи розжарювання, який забирає енергію від змінного струму, тому має мерехтіння. Крім того, світлодіодним лампам не потрібно вчасно прогріватися, вони відразу дають 100% світла.

Світлодіодні лампи не мають ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, що робить їх оптимальними для використання в приміщеннях, де працюють люди. Крім того, сучасні технології дозволяють налагодити виробництво вуличних і промислових світильників різних кольорів і абажур: від чисто білого до темно-фіолетового і яскраво-малинового. Таким способом можна вирішити безліч проблем з освітленням і зробити його цікавим і незвичайним.

При зміні і падінні напруги в мережі звичайні лампи розжарювання перестають працювати або перегорають. Світлодіоди можуть працювати в діапазоні від 80 до 230 вольт, тому такі перепади їм не страшні. При зміні напруги яскравість світлового потоку може змінитися, але лампа продовжить працювати.

Нарешті, світлодіодні ліхтарі довговічні та безпечні. Ударостійке скло і металевий корпус захищають джерела світла від різних зовнішніх впливів: снігу, вітру, дощу, перепадів температур і так далі. Тому світлодіодні світильники кращі для експлуатації в агресивних середовищах. Вони витримують перепади температур до 100 градусів і працюють як при -60°, так і при +50°. Довговічність, безпеку, низька тепловіддача дозволяє використовувати світлодіодні лампи практично у всіх приміщеннях - як офісах, так і промислових цехах, і, звичайно ж, на вулиці.

Перераховані позитивні властивості світлодіодних ламп однозначно компенсують їх вартість в порівнянні зі звичайними джерелами світла. При цьому виробники світлодіодних ламп, як правило, пропонують покупцям цікаві умови співпраці, орієнтуючись на завдання зниження витрат і підвищення ефективності персоналу.