Сьогодні ми обговоримо, чим світлодіодне освітлення краще металогалогенового освітлення. Високоінтенсивні металогалогенові лампи (MHL) увійшли в моду в 1960-х роках. Протягом п'ятдесяти років вони були найкращим варіантом освітлення:

  1. відкриті спортивні майданчики;
  2. Аеропортів;
  3. Залізничні вокзали;
  4. Паркінги та інші великі простори, де для виконання повноцінних вечірніх операцій було потрібно інтенсивне освітлення.

З початку 2000-х і до наших днів нові технології світлодіодного освітлення почали витісняти MH-лампи з ринку освітлення як мінімум з 9 причин.

Світлодіодне освітлення набагато ефективніше

Металогалогенове освітлення великих приміщень вимагає значної кількості витрат електроенергії. Світлодіодні лампи генерують освітлення краще, ніж MGL, споживаючи при цьому набагато менше енергії. У багатьох випадках початкова вартість матриці світлодіодного освітлення окупиться менш ніж за 2 роки тільки за рахунок економії витрат на електроенергію.

Світлодіодні світильники також набагато міцніше і довговічніше, ніж лампи MPL.

Багато світлодіодні лампи з новою технологією радіатора все ще забезпечують щонайменше 80% свого початкового рівня освітленості після більш ніж 50 000 годин, а в деяких випадках і більше 100 000 годин роботи. Іншими словами, вони не стають тьмянішими. За той же проміжок часу ІПФ необхідно замінити не менше п'яти-шести разів. Відповідно, установка світлодіодних ламп дозволить істотно заощадити на обслуговуванні приміщення.

Втрати світла всередині пристрою мінімальні

Великі освітлювальні прилади втрачають значну частину світлового потоку в світильниках, в яких вони встановлені. Нові світлодіодні ліхтарі мають кращу світлову оптику, яка розподіляє світло на область, де це необхідно, з меншими втратами в самих світильниках.

Якість світла на порядок вище

По-перше, налаштуйте світлодіоди так, як вам подобається. Ви можете регулювати світло від більш теплого і м'якого до більш прохолодного і яскравого. Світлодіоди з більш високим індексом передачі кольору максимально ефективно відображають кольори і контрасти на об'єктах і поверхнях, що підвищує ефективність робочих зон.

Розминка не потрібна

Світлодіодним лампам практично не потрібно часу на прогрівання, щоб досягти повної яскравості, на відміну від лампочок MPL, яким може знадобитися 20 хвилин і більше, щоб досягти повної яскравості.

Підвищена безпека

Світлодіоди безпечніші, оскільки працюють при більш низьких температурах, ніж лампочки MPL. Наприклад, якщо металогалогеневая лампа починає тріскатися. В результаті вона може зламатися (а це гарячі осколки) і поранити оточуючих людей. Ті ж світлодіоди не нагріваються, і зламати їх досить складно. Все це значно підвищує безпеку умов експлуатації.

Спрямоване світло

Завдяки поліпшеній оптиці і розсіювачів світло від світлодіодних ламп можна направляти туди, куди він потрібен. Це дозволяє знизити світлове забруднення на ділянках, прилеглих до поверхонь, які призначені для освітлення.

Відсутність небезпечних елементів

Лампи MPL містять пари ртуті, тому після закінчення терміну їх служби необхідно дотримуватися деякої обережності. У світлодіодах не використовуються небезпечні матеріали, що знижує навантаження на навколишнє середовище і необхідність спеціальних застосувань для переробки відходів.

Стійкість до перепадів температур

Світлодіоди більш стійкі до екстремальних умов навколишнього середовища – високих і низьких температур, а також атмосферних опадів. Хоча деякі характеристики світлодіодів знижуються при екстремально високих температурах, нова технологія радіаторів значно поліпшила ці характеристики.