Навіщо потрібні накладні світлодіодні світильники? Конкуренція на ринку освітлювального обладнання з кожним роком стає більш жорсткою. Для того щоб виграти конкурентну гонку, освітлювальний прилад повинен не тільки забезпечувати високу якість світла, але й мати відмінні експлуатаційні характеристики, а також привабливий дизайн.

Безперечна перевага накладних світильників полягає саме в різноманітті дизайнерських рішень – такі прилади здатні забезпечити рівномірне якісне освітлення та стати справжньою окрасою інтер'єру.

Накладні світильники можуть монтуватись і на звичайні стелі, і на підвісні. Крім того, ними можна прикрасити стіни, що суттєво розширює область використання даних світлових приладів, тим більше, що особливості конструкції накладних світильників дозволяють встановлювати їх на поверхні з будь-яким оздобленням.

Люмінесцентні чи світлодіодні накладні світильники?
Довгий час популярністю користувалися накладні люмінесцентні світильники. Втім, вони й досі залишаються доволі затребуваними.

Але, незважаючи на певні переваги, люмінесцентні накладні світильники все ж таки поступаються місцем лідера світлодіодному устаткуванню, спектр переваг якого значно ширший.

Насамперед, варто відзначити економічність світлодіодних накладних світильників. Таке обладнання коштує дорожче за традиційні джерела світла, проте при його використанні значно знижуються витрати на електроенергію. В результаті протягом 2-3 років ці прилади окупаються і починають приносити вигоду.

Крім того, світлодіодні світильники забезпечують високу якість світла. Рівномірність освітлення та відсутність мерехтіння суттєво розширюють сферу використання таких джерел світла, дозволяючи встановлювати їх у дитячих садках, школах, вищих навчальних закладах та інших приміщеннях, у яких важливо забезпечити максимально комфортні умови для тривалого перебування людей.

Накладні світлодіодні світильники, як і всі інші світлодіодні прилади, мають тривалий термін служби. Купуючи світильник LED, ви можете розраховувати на те, що він радуватиме вас своїми бездоганними експлуатаційними характеристиками як мінімум протягом десяти років.

Нарешті, світлодіодні накладні світильники є екологічно чистим і безпечним продуктом. Вони не містять ні свинцю, ні домішок важких металів або інших речовин, які б негативно позначилися на людському здоров'ї.

Вище перераховані далеко не всі переваги світлодіодних світильників, але і цих пунктів цілком достатньо для того, щоб переконатися, що популярність світлодіодного освітлення на сучасному ринку є цілком виправданою.

Сфери застосування накладних світильників
Вже сьогодні накладні LED світильники активно використовуються при оформленні дитячих садків, шкіл, офісів, медичних закладів, торгових комплексів та інших приміщень, в яких постійно знаходяться люди (а отже, необхідно забезпечити високу якість освітлення). Накладні світильники використовуються також при організації аварійного освітлення.