Термін служби світлодіодних світильників для багатьох підприємств відіграє важливу роль. Світлодіодні лампи займають перше місце в рейтингу сучасних способів освітлення, адже в порівнянні з лампами, що застаріють, світлодіоди похвалитися розрахунковою енергоефективністю від 80 до 90%.

Поряд з високою енергоефективністю, світлодіодні світильники відомі своєю довговічністю та економічністю. Виходячи з цих факторів, багато підприємств переходять саме на цей вид освітлення. І якщо чесно, ми їх повністю підтримуємо.

Термін служби світлодіодних світильників - скільки годин вони вам прослужать

Світлодіодні світильники мають визначний термін служби. І ми не перебільшуємо, він правда видатний! До того ж вони не вимагають регулярної заміни і, на відміну від традиційних лампочок розжарювання, не перегорають, а просто поступово починають тьмяніти.

Навіть після закінчення заявленого терміну служби світлодіоди працюватимуть багато років. Просто не на всі 100%.

Наведемо приклад, традиційні лампи розжарювання працюють від 750 годин до 2000 годин (у поодиноких випадках). Якщо порівняти ці показники з показниками світлодіодів, то вони будуть дуже малі.

Світлодіодні лампи працюють близько 50 000 годин, а деякі виробники можуть похвалитися виробництвом ламп, що працюють понад 100 000 годин. Тобто навіть якщо ви включаєте світлодіод і залишаєте його включеним на 10 годин кожен день, він прослужить вам близько 14 років.

Якість
Хоча світлодіодне освітлення має значний термін служби, якість лампочок може змінюватись від марки до марки. Якщо виробник заощадив на матеріалах, з яких виготовляється лампочка, то швидше за все термін її служби значно скоротиться.

Важливо вибрати перевіреного виробника, щоб ви були впевнені, що купуєте якісний світильник! Одним із таких виробників є НВО «Світал». Ми готові запропонувати Вам широкий асортимент продукції за прийнятними цінами.

Ми чудово розуміємо, що якість компонентів лампи має вирішальне значення в кількості годин, протягом якої вона працюватиме. Конденсатори, наприклад, є частиною схеми у кожному драйвері світлодіодів. Більшість стандартних електронних конденсаторів виготовляють із пластику. Звичайно, при регулярному використанні вони не зможуть відповідати передбачуваному терміну служби світлодіода. У наші дні багато виробників виготовляють конденсатори з кераміки, гарантуючи, що їх термін експлуатації буде значно вищим.

Світлодіодні ліхтарі зазвичай оснащені металевими радіаторами для відведення тепла світлодіодного чіпа. Тому, якщо радіатор у світлодіоді:

не відповідає за розміром;
погано підключений;
має погану конструкцію, то світлодіод перегріватиметься і виходитиме з ладу.
В останні роки світлодіодні технології зробили крок вперед. Технології розвиваються, інновації входять у наше життя. Ефективність світлодіодів, їх якість та термін служби продовжуватимуть покращуватись. Можливо, через кілька років ви захочете замінити нинішні світлодіоди більш сучасними їх версіями.