Що таке світловіддача? Якщо ви новачок у легкій промисловості (звучить досить вражаюче) або власник бізнесу, який шукає енергоефективне джерело світла, ви можете зіткнутися з деякими концепціями, з якими ви не знайомі. І це, якщо чесно, цілком нормально.

Оскільки ми в Svetal дружимо з професійними визначеннями, ми вирішили розповісти вам про них, адже це дійсно цікаво! Всерйоз! Тому ми вирішили відкрити завісу цих незрозумілих слів і розкрити вам маленькі секрети нашої світлової тематики.

Починатися?

Що таке світловіддача?

Світлова ефективність (лм / Вт) - це концепція, що використовується в освітлювальній промисловості, яка вказує на здатність джерела світла випромінювати видиме світло, використовуючи задану кількість енергії. Це відношення випромінюваної видимої енергії до потужності, яка надходить на лампочку з електричної лінії (випромінювана видима енергія називається світловим потоком, а одиниці виміру вимірюються в люменах).

Напрошується очевидне питання...

Що таке люмен?

Люмени (лм) - це загальна кількість світла, що випромінюється джерелом світла. Це одиниця сили світла. 1 люмен = 1 кандела (сила світла на одиницю суцільного кута) х 1 стерадіан (одиниця суцільного кута). Швидше за все, ви побачите люмени (лм) або світловіддачу (лм/ват) на упаковці лампочки.

Для виробництва одного і того ж світлового потоку потрібно менше енергії (W) при переході від традиційних ламп розжарювання до галогенних ламп, компактних люмінесцентних ламп, а потім, в кінцевому підсумку, до світлодіодних ламп. Іншими словами, сучасні та нові технології кращі та ефективніші за старі.

Звичайно, 50 років тому традиційні лампи розжарювання були дивовижним винаходом, і ми з цим не сперечаємося. Коли вони вперше з'явилися на ринку, то стали справжнім проривом, дозволивши людям отримувати світло не від запаленої свічки! І це саме по собі просто дивно!

Однак сьогодні ця технологія поступово йде! Світлодіодна технологія краще і ефективніше традиційних ламп розжарювання практично на порядок (ККД вище в 5-8 разів, в залежності від бажаної яскравості). Крім того, світлодіодні лампи служать в 5 разів довше (5-7 років), ніж лампи розжарювання (1-2 роки). Вони також прослужать вам майже в два рази довше, ніж інші легкі альтернативи (компактні люмінесцентні лампи мають термін служби близько 2-3 років).

Що для вас означають наші енергоефективні освітлювальні прилади?

Перший полягає в зниженні витрат. По-друге, якісне світло. По-третє, безпека. Хіба цього недостатньо?

І коли ви запитаєте, навіщо нам це потрібно? Відповідь буде простою... Використовуйте нашу світлодіодну технологію, щоб освітити:

  1. Організація;
  2. Склад;
  3. комерційні приміщення;
  4. Школа;
  5. лікарні або будь-яка інша структура.

І ми не жартуємо! По-перше, світлодіодні лампи відрізняються високою світловіддачею. Світла багато, але енергії він використовує мало. Хіба це не чудово? По-друге, вони служать набагато довше (що дозволяє скоротити витрати на обслуговування і заміну старих лампочок).

Звичайно, впровадження і пошук рішення для свого підприємства або бізнесу вимагає невеликого галузевого досвіду, адже виробників світлодіодних ламп на ринку багато, а сумлінних дуже мало.

Ми вважаємо себе тими виробниками, які орієнтовані на якість послуг і товарів, що надаються. Ми на ринку вже не один рік і намагаємося задовольнити бажання кожного нашого клієнта! Якщо ви вирішили придбати партію світлодіодних ламп, зв'яжіться з нами в Svetal за номером телефону або електронною поштою, наш фахівець зв'яжеться з вами і відповість на всі ваші запитання.