Гербери мають великий попит у квітковій промисловості США.

Виробництво квітів на зріз дає кімнатним виробникам вигідні ринкові можливості. Дослідження показали, що світлодіодні лампи необхідні для максимізації врожайності, якості цвітіння та збільшення доходів.

  Якщо ви плануєте розширювати та диверсифікувати свої операції з вирощування в приміщенні, розгляньте можливість, яку пропонує ринок зрізаних квітів. У 2015 році обсяг роздрібного продажу зрізаних квітів склав 31,3 мільярда доларів, і попит на зрізані квіти, вирощені всередині країни, зростає. Оскільки в США всього 280 квітникарів, які виробляють лише 36 відсотків проданих квітів на зрізання, саме час вийти на оптовий ринок зрізаних квітів, оскільки флористи прагнуть зменшити свої витрати, виключивши витрати на імпорт квітів. Оскільки виробники гідропоніки та теплиці контролюють середовище, в якому вони вирощують свої рослини, вони цілий рік пропонують квітникарам високоякісні квіти, що дає їм значну стратегічну перевагу на ринку перед садівниками.

Світлодіодні лампи потрібні для успішного вирощування зрізаних квітів.
У той час як значний обсяг досліджень демонструє безліч переваг використання світлодіодних світильників для вирощування овочів та неквітучих рослин, у науковій літературі відсутні аналогічні дослідження щодо вирощування зрізаних квітів. Прагнучи заповнити цю прогалину, група дослідників із трьох осіб зі Школи екологічних наук Університету Гвельфа, розташованого в Онтаріо, Канада, розробила та провела ретельне дослідження, що порівнює вплив світлодіодних ламп на вирощування рослин та ламп HPS на ромашки гербери.

Експериментальна Дизайн
Вони вирішили використовувати три різні сорти гербери в цьому новаторському дослідженні, щоб зменшити ймовірність того, що будь-які відмінності можуть бути пов'язані з унікальними характеристиками гербери. Крім того, вчені використовували ту саму систему крапельного зрошення для обох експериментальних груп і забезпечили однакову температуру та відносну вологість. У світлодіодних світильниках для вирощування рослин використовується рецепт червоних, синіх та білих світлодіодів.

Результати дослідження
Як і слід очікувати, дослідник виявив, що рослини, вирощені під світлодіодним освітленням, мають вищий рівень фотосинтезу, ніж рослини, вирощені з використанням світла HPS. Подібно до овочів, фруктів і неквітучих рослин, гербери, піддані впливу світлодіодних ламп, мали більшу біомасу, ніж ті, які вироблялися з використанням ламп HPS. Як і в попередніх дослідженнях, використання світлодіодних світильників для вирощування рослин спричинило економію енергії на 40 відсотків у порівнянні з лампами HPS.

Щодо параметрів, унікальних для вирощування зрізаних квітів, вчені повідомляють про кілька переваг використання світлодіодних ламп замість ламп HPS.

Рослини, що піддавалися впливу світлодіодних ламп, давали товарніші квіти (85 відсотків), ніж ті, які вирощувалися під лампами HPS (70 відсотків).
Діаметр і стебла кольорів, що вирощуються з використанням світлодіодних ламп для вирощування, були більшими, ніж у кольорів, освітлених світлодіодними лампами.
Зрізані квіти рослин, вирощених з використанням світлодіодних ламп, зберігалися довше, ніж квіти, отримані з використанням ламп HPS.
Плани майбутніх досліджень

Науковці заявляють, що вони планують провести аналогічні дослідження з іншими видами зрізаних квітів, щоб задокументувати переваги світлодіодних світильників для вирощування рослин. Крім того, вони планують вивчити вплив різних рецептів світлодіодного освітлення на якість зрізаних кольорів та врожайність.