salat1.jpg

Технологія, що підтримує виробників гідропоніки, розвивається швидкими темпами та призводить до підвищення врожайності.

Останні два роки дали галузі нові розробки у галузі гідропоніки. COVID-19 призвів до зміни моделей поведінки споживачів, що призвело до появи нових тенденцій у галузі. Нові тенденції в обробці та аналітиці даних, працевлаштуванні та автоматизації впливають на виробників гідропоніки в різних секторах галузі з контрольованим середовищем, включаючи виробництво продуктів харчування, декоративних та лікарських культур. Гідропонне вирощування починає займати достатню частку ринку, щоб стимулювати селекцію культур, специфічних для виробників гідропоніки. Всі ці розробки призначені для створення якісніших продуктів для споживачів та допомоги виробникам у покращенні свого прибутку.

Зосередьтеся на даних, критично важливих для розробки автоматизації
Як до, так і після карантину COVID-19, робоча сила була серйозною проблемою для виробників. Було введено обмеження для захисту робітників та уповільнення поширення вірусу. Хоча це мало успіх для охорони здоров'я, недоліком стала надбавка за робочу силу, яка виплачувалася для забезпечення можливості посадки та збору врожаю. Ці витрати будуть переведені на споживачів в результаті зростання цін на продукти харчування багатьох фруктів і овочів, що вирощуються. Однак багато компаній скористалися цією можливістю, щоб збільшити свої інвестиції у збір даних та автоматизацію. Автоматизація управління умовами вирощування, посіву, збору врожаю та упаковки знизить загальну залежність від робочої сили для виконання повторюваних або простих завдань, вивільнивши її для виконання більш спеціалізованих завдань з доданою вартістю.

Як можна використовувати цю працю? Відповідь – документація. Тепер робітники та виробники можуть використовувати свій час для більш докладного документування того, що відбувається на фермі, та документування речей, що призводять до мінливості операцій з вирощування. Це ключ до початку створення надійних наборів даних, які менеджери ферм можуть використовуватиме виявлення тенденцій чи невідповідностей, які раніше могли залишитися непоміченими. Ці раніше непомічені спостереження можна відстежувати за допомогою стандартного процесу і зберігати в цифровому вигляді для більш надійного аналізу. Результатом цього має бути надійніше виробництво для виробника. Такий акцент на даних сприятиме розвитку автоматизації.

Гонка за розробкою автоматизованих складальних машин
Автоматизація та машинне навчання починають активно впроваджуватись у гідропонне вирощування. Значного прогресу було досягнуто в автоматизації збору, моніторингу і навіть застосування пестицидів. Управління врожаєм у теплиці стало більш залежним від даних. Замість того, щоб розвідники стежили за планами моніторингу, постійне розміщення датчиків, автоматичні проходи за допомогою дронів або машини з розширеними можливостями захоплення зображень швидко стають новим способом збирання цінної інформації про сільськогосподарські культури.

Нові розробки в області обробки зображень викликали гонку за розробкою автоматизованих машин для збору, які можуть оцінити, коли продукт готовий до збирання, збирання або переміщення. Аналіз зображень також значно спростив пошук шкідників та хвороб, особливо за допомогою методів захоплення мультиспектральних зображень. Вбудовані субстрат або інші датчики кореневої зони, підключені до іригаційних систем, дають можливість визначати стратегії зрошення, засновані на конкретних умовах кореневої зони, а не на подіях часу доби. Це дає додаткову перевагу як оптимального використання ресурсів. Завдяки тому, що більше цих даних буде збиратися та оброблятися у цифровому вигляді, ми можемо уточнити взаємозв'язок між умовами, в яких знаходиться культура, та якістю цієї культури. Це може покращити здатність виробника визначати, коли можуть виникнути проблеми і які профілактичні чи коригувальні дії слід зробити.

salat2.jpg

Значного прогресу було досягнуто в автоматизації збору, моніторингу і навіть застосування пестицидів.

Дані в режимі реального часу допомагають точно настроїти виробництво сільськогосподарських культур
Значного прогресу було досягнуто в обробці цих даних у режимі реального часу, щоб дати виробникам уявлення про серйозність і масштаби проблем, що спрощує для виробника визначення того, які коригувальні дії слід зробити. Датчики вологості, які передають дані у режимі реального часу, дозволяють використовувати вузькоспеціалізовані цільові стратегії зрошення. Передача зображення в реальному часі з камер або дронів усуває необхідність переміщувати пам'ять із пристроїв або завантажувати зареєстровані дані окремо з пристроїв. Це позбавляє садівників значної кількості часу, дозволяючи їм витрачати більше часу на розробку та впровадження рішень.

Програмне забезпечення для обробки даних як послуга стало новою тенденцією протягом останніх п'яти років зростання контрольованого середовища. Багато компаній розробляють системи, які збирають дані по одній або декількома фермам, щоб визначити загальні основні причини проблем і надати цю інформацію своїм клієнтам, зберігаючи конфіденційність даних клієнтів. Це прискорює процес пошуку проблеми та дозволяє виробникам швидше вживати коригуючих заходів та скорочувати втрати врожаю. Цей обсяг даних для виробників, що вирощують гідропоніку, поряд із зростаючою часткою ринку продуктів, що вирощуються на гідропоніці, також дає цінну інформацію для насінницької галузі.

Технології, що підтримують виробників гідропоніки, швидко розвиваються. Рішення для виробників більше залежить від даних, але надають виробнику набагато більше інформації. Більший упор на дані дозволяє досягти більшого прогресу в автоматизації, розвитку навичок персоналу та більшої надійності у прогнозуванні врожайності. Всі ці фактори стимулюють використання гідропоніки для вирощування більшої різноманітності продуктів для харчової, декоративної та медичної промисловості.