Промислове світлодіодне освітлення - важливість CRI (індекс передачі кольору) та CCT (кореляційна колірна температура).

Завдяки досягненням у напівпровідниках, оптиці, матеріалах та виробництві, світлодіоди досягли прогресу у видачі світла, енергоефективності, економічності, довговічності та колірних варіантах.

В результаті світлодіоди виросли в геометричній прогресії, і тепер доступні промислові освітлювальні прилади, що прискорює поетапну відмову від металогалогенних і натрієвих ламп високого тиску.

Промислове світлодіодне освітлення – чому воно краще?

Світлодіоди швидко стали домінуючою технологією для всіх видів промислового та комерційного освітлення. І ось кілька ключових факторів, які сприяли цьому швидкому і стійкому поширенню.

Досягнення найкращого рівня освітленості при мінімально можливому споживанні енергії має вирішальне значення для будь-якої компанії, особливо при зростанні вартості енергії. На додаток до переваг обслуговування світлодіодних світильників, продуктивність також є однією з ключових переваг промислового світлодіодного освітлення.

Ми говоримо про індекс передачі кольору.

Загальне визначення індексу передачі кольору полягає в тому, що він є «мірою якості кольорового світла». CRI призначений для використання в якості об'єктивної міри, виміряної за шкалою від 0 до 100, яка порівнює джерело світла зі світлом, що випромінюється природним шляхом, тобто сонячним світлом.

CRI природного сонячного світла становить 100. Найпоширеніші світлодіодні джерела світла мають CRI в діапазоні від 80 до 90. Індекс передачі кольору світлодіодного джерела світла буде вказувати, наскільки точно це джерело буде відтворювати яскраве, природне світло і наскільки добре джерело буде висвітлювати об'єкти, щоб показати їх справжні кольори.

Однак ми не можемо говорити про CRI, не кажучи про колірну температуру CCT. Колірна температура джерела світла вимірюється за шкалою градусів Кельвіна. CRI двох джерел світла найкраще порівнювати один з одним, якщо ці джерела мають однакову колірну температуру.

Так що все це означає для промислового і комерційного освітлення?

Індекс передачі кольору світлодіодної лампи говорить спостерігачеві, наскільки добре це джерело покаже дрібні деталі. На складах, верфях, заводах або будь-яких інших промислових або комерційних об'єктах це вкрай важливо. Не тільки для дотримання вимог безпеки, але і для того, щоб працівники бачили маркування на коробках, деталях, транспортній тарі,  інструкціях і інструкціях.

Простіше кажучи, світлодіодне освітлення дозволяє об'єктам забезпечити максимально комфортний рівень освітлення для працівників.

Промислове світлодіодне освітлення - правильний вибір. Різноманітні схеми розподілу світла дозволяють менеджерам обладнання максимально збільшити відстань між світильниками при збереженні рівня освітленості та мінімізації загальної кількості необхідних світильників. Як результат, загальні експлуатаційні витрати знижуються, а безпека, ефективність та якість працівників підвищуються.