У той час, як урожай, навколо якого він побудував бізнес, може бути крихітним, крихітним, загальне мислення власника Greenbelt Microgreens Іана Адамсона дає досить вражаючі результати.

З того часу, як Адамсон вперше почав експериментувати з мікрозеленню, що вирощується в теплиці в 1998 році, Greenbelt Microgreens стала найбільшим виробником органічної мікрозелені в Канаді. Сьогодні проростки соняшника, паростки гороху, паростки пшениці, рукола та салат розлітаються з полиць найбільших продуктових мереж країни та найрозбірливіших роздрібних продавців органічних продуктів.

У 2016 році, щоб не відставати від попиту, Greenbelt Microgreens перемістила свою діяльність з тепличного простору площею 1 акр на тепличний комплекс площею 3,5 акра недалеко від Гамільтона, Онтаріо. Маючи безпосередній досвід використання переваг вирощування під склом зі своєї першої теплиці, Адамсон знав, що заміна непрозорого подвійного поліетиленового покриття у новій теплиці була обов'язковою. Випадкова зустріч із представником ACRYLITE® не лише змінила б план його нового тепличного покриття, а й підняла б його врожай на нові висоти.

Коли Адамсон вперше почув про можливість використання ударостійкого багатошарового акрилового листа ACRYLITE® Alltop товщиною 16 мм, що пропускає ультрафіолетове випромінювання, у ретельно контрольованому середовищі вирощування, такому як його теплиця, довгий список переваг продукту відразу ж зацікавив його.


За оцінками Адамсона, акрил підвищив урожайність на 40%.
Хоча початкові інвестиції в ACRYLITE® коштуватимуть більше, ніж скло, він вважає, що цифри заслуговують на більш уважне вивчення. Зрештою, він залишився вірним філософії компанії - завжди ставити якість на перше місце, і вирішив інвестувати в 160 000 квадратних футів 16-міліметрового акрилового багатошарового листа ACRYLITE® Alltop, що пропускає УФ-промені.

Через два роки, коли його запитали, чи прийме він таке ж рішення знову, Адамсон з ентузіазмом відповідає: «Цілком вірно. Без цього я б ніколи більше не зростав».

«Це кумедно, тому що те, що спочатку залучило мене до ACRYLITE®, полягало в тому, що на нього були ці неймовірні гарантії, що мені не довелося б турбуватися про град і він прослужить значно довше, ніж інші продукти. Як компанії, яка приділяє особливу увагу своєму впливу на довкілля, нам також дуже сподобалося те, що вона пропонує покращену енергоефективність. Не думаю, що я був дійсно готовий до всіх інших поліпшень, які ультрафіолетове світло, що пропускає, акрил привнесе в нашу зелень. Тепер у нас є всі переваги теплиці з умовами освітлення, які справді відтворюють зростання на відкритому повітрі. Це найкраще з обох світів, і результати, які ми спостерігаємо, приголомшливі», – каже Адамсон.

За оцінками Адамсона, ACRYLITE® підвищив урожайність на 40% порівняно з вирощуванням під склом та скоротив цикл зростання на 20% порівняно із вирощуванням під склом. Здатність ACRYLITE® Alltop з високою ударостійкістю пропускати ультрафіолетове світло через покриття теплиці також покращує колір, смак та щільність поживних речовин, і ця відмінність привертає увагу покупців. Нещодавно покупець, який пропрацював в одній із найбільших канадських мереж продуктових магазинів понад двадцять років, відвідав теплицю і сказав, що ніколи не бачив такого глибокого червоного кольору у вирощеному в теплиці червоному олійному салаті.