Шукаєте способи зробити освітлення вищих рослин максимально екологічними? Завдяки тому, що останнім часом у новинах йдеться про стан навколишнього середовища, багато людей шукають способи зменшити свій вуглецевий слід – особливо комерційні виробники, які вирощують сільськогосподарські культури у більших масштабах. В останні роки світлодіодні ліхтарі викликали багато шуму через їхні екологічні переваги. Існує безліч документально підтверджених екологічних переваг світлодіодів від зниження світлового забруднення до викидів парникових газів. Якщо ви думаєте про перехід з HID-освітлення на світлодіоди, це може бути дорогим та трудомістким. Однак, оскільки світлодіоди набагато енергоефективніші, ви заощадите гроші в довгостроковій перспективі, а також принесете багато користі довкіллю.

Тип освітлення, який ви використовуєте, дуже впливає на навколишнє середовище. Нижче докладно розберемо екологічні переваги світлодіодів. Якщо ви думаєте про перемикання, це допоможе вам вирішити, чи підходить вам це рішення.

Світлодіоди більш екологічні, ніж HID?
Коротка відповідь – так, з різних причин.

Традиційне освітлення HID виділяє слідові кількості токсичних елементів, таких як пари ртуті . Це не тільки шкідливо під час використання ліхтарів, а й потребує обережного поводження з лампами після закінчення їхньої служби. Навіть невелика помилка при утилізації СХОВАНИХ ліхтарів може завдати шкоди навколишньому середовищу. З іншого боку, світлодіоди не містять шкідливих елементів і становлять менший ризик як під час експлуатації, так і при утилізації.

Крім того, якщо говорити про термін служби лампочки, то світлодіодні ліхтарі набагато ефективніші, ніж HID. Оскільки HID містять інертний газ, який необхідно нагрівати до дуже високих температур багато енергії втрачається у вигляді тепла. З іншого боку, світлодіоди випромінюють світло при набагато нижчому рівні нагрівання. В результаті світлодіоди служать набагато довше, споживаючи набагато менше енергії та виділяючи набагато менше тепла. За деякими оцінками, світлодіоди можуть збільшити ефективність до 90%.

Світлодіоди зменшують світлове забруднення
Світлове забруднення часто ігнорується, але може мати згубні наслідки для довкілля. Світлове забруднення може порушити природні екосистеми і потребувати витрачати енергію.

Однією з найбільших екологічних переваг світлодіодного освітлення є те, що перехід на світлодіоди значно знижує світлове забруднення. На відміну від ламп HID, які випромінюють світло на всіх напрямках, світло від світлодіодних світильників сильно фокусується на певній області. Це зменшує небажане світло у навколишньому середовищі, що є характерним для HID.

Світлодіоди значно скорочують викиди парникових газів
Одна з найбільших екологічних переваг світлодіодів у тому, що вони скорочують викиди парникових газів. Викиди вуглекислого газу від світлодіодних ліхтарів нижчі в порівнянні з іншими варіантами, в основному тому, що світлодіоди споживають менше енергії для генерації того ж рівня світла.

Ефект вражає, коли доходить до зменшення загального вуглецевого сліду. Хоча оцінки різняться, один світлодіодний світильник потенційно може мінімізувати викиди парникових газів майже на півтонни протягом терміну його служби.

Це не тільки краще для навколишнього середовища, а й для вашого гаманця
Однією з основних причин, через яку виробники, особливо невеликі незалежні виробники, уникають використання світлодіодів, є висока первісна вартість. Однак екологічні переваги світлодіодів насправді заощаджують ваші гроші у довгостроковій перспективі, на відміну від HID-світильників.

По-перше, світлодіодні ліхтарі служать довше, ніж багато інших варіантів освітлення. За деякими оцінками, вони служать у 25 разів довше, ніж люмінесцентні лампи та лампи розжарювання, що є однією з причин, з яких вони вважаються екологічно чистими. Також менша потреба у виробництві товарів, пакувальних матеріалів тощо.

Все це також означає, що заміни нечасті. Хоча ви можете заплатити вищу ціну заздалегідь, ви заощадите у довгостроковій перспективі, оскільки вам не доведеться постійно платити за заміну ламп. Підвищена енергоефективність також на користь вашому бюджету. Вони не тільки не потребують частої заміни, а й значно скоротять ваші рахунки за електрику.

Хоча світлодіодні ліхтарі трохи дорожчі, ніж інші варіанти, вони коштують вкладень, якщо ви серйозно ставитеся до зростання. Якщо ви шукаєте світлодіодне освітлення повного спектру, наша серія SolarXtreme пропонує світлодіодні світильники повного спектру, а наша серія SolarSystem забезпечує регульоване управління спектром. Це не тільки енергоефективніше, але й дає вам можливість експериментувати зі спектром світла, щоб налаштувати врожай.

Нижня лінія
Не можна заперечувати той факт, що світлодіодні ліхтарі є найбільш екологічним варіантом для виробника. й. Знижуючи все, від шумового забруднення до викидів парникових газів, світлодіодне освітлення коштує вкладених коштів, якщо ви сподіваєтеся зменшити свій вуглецевий слід. Основним недоліком світлодіодного освітлення є первісна вартість, але переважна більшість виробників значно заощадить у довгостроковій перспективі.