Є одна річ, яку точно не вдалося придушити під час пандемії коронавірусу, - це інновації, що відбуваються в тепличних технологіях.; співробітників і прибутку. Також існує гостра необхідність не тільки в зборі даних про посіви та тепличне середовище, але також у їх аналізі та ефективному використанні.


Нещодавнє оголошення про нагородження GreenTech Innovation Awards, яке було зроблено минулого тижня під час GreenTech 2020 Live і Online, є чудовим прикладом цього. -переможця вийшли за рамки їхньої власної організації та ясно продемонстрували, як їхня інновація має зруйнувати весь ланцюжок. Презентації та заяви були підкріплені цифрами/цифрами. Переможці представили новий підхід чи концепцію, а інші покращили існуючі практики».

Переможцями цього року стали:

Категорія інновацій: ISO Group Grade 8000, машина для сортування молодих рослин на основі штучного інтелекту (ІІ) та тривимірної візуалізації. Використовуючи новітні методи штучного інтелекту, виробник може сортувати за декількома характеристиками рослин, що робить процес сортування більш точним.
Категорія стійкості: Високоефективна система зворотного осмосу Nexus Nexus компанії Van der Ende Groep, система опріснення води, яка споживає менше енергії та забезпечує більш високу швидкість відновлення, ніж звичайна система зворотного осмосу, що призводить до нижчого споживання сирої води та меншої кількості стічних вод.
Категорія концепції: CELINE компанії CE-Line BV, яка дозволяє регулювати поливну воду при необхідності. та керована.

Крім відзначених нагородами продуктів, було розроблено й інші розробки у сфері контрольованого середовища:
         Помічник Kennis Grower Assistant від Ecoation, який поєднує у собі збір даних та машинне навчання, щоб забезпечити точне тимчасове розуміння не тільки того, що відбувається на кожному кубічному метрі теплиці, але й того, чому це відбувається.
Технологія автономного вирощування Priva Plantonomy, запущена як послуга на відкритій платформі Priva на основі хмарної технології Microsoft Azure, включає набір онлайн-додатків і сервісів, які спрощують вирощування прибуткових культур.
HortOS, нова екосистема Ріддера, яка допоможе садівницьким підприємствам розширюватись, використовувати дані для генерації знань та стати частиною цифрової трансформації.
Blue Radix, автономна система управління теплицею, заснована на алгоритмах та штучному інтелекті.
FarmVisionAI від Ilumitex, володар нагороди «Технологія року; виробника теплиць

Слідкуйте за розвитком кожного з цих нововведень і поки що подумайте про повний масштаб своєї діяльності і заздалегідь сплануйте, як ці майбутні рішення можуть принести користь вашому бізнесу.