Світлодіодні лампи для житлово-комунального господарства потрібні для того, щоб створити систему освітлення житлово-комунального господарства. Сьогодні багатьох фермерських господарств хвилює одна і та ж задача - економія енергії і зниження витрат на електроенергію. Тому не дивно, що попит на придбання енергоефективної продукції зростає з кожним роком.

Світлотехніка, яка допоможе вам заощадити гроші

Світлодіодні світильники для житлово-комунального господарства не тільки економічні, але і практичні. І це дуже важливо сьогодні. Саме з цих двох причин світлодіоди стали активно використовуватися для освітлення житлово-комунального господарства. Світлодіодні світильники встановлюються в наступних місцях:

  1. Входи;
  2. Посадок;
  3. Паркування;
  4. Зовнішнє освітлення дворів.

Переваги використання світлодіодних ламп

Одним з головних переваг використання світлодіодів в житлово-комунальному господарстві є економія електроенергії. Якщо порівнювати їх і більш застарілі варіанти лампочок (лампи розжарювання, галогенові і т. Д.), То світлодіодні пристрої споживають на порядок менше електроенергії, виробляючи при цьому більш якісне світло.

Така генерація світла відбувається за рахунок іншого механізму світлового випромінювання, тобто вся енергія витрачається на створення світла, а не на нагрівання елементів. Завдяки меншому енергоспоживанню в житлово-комунальному господарстві знижується навантаження на всю електромережу.

Це має ряд переваг:

  1. Підвищена надійність;
  2. Більш стабільна робота системи і пристроїв.

Ще однією важливою перевагою є надійність пристроїв. По-перше, немає необхідності часто їх замінювати (середній час роботи світлодіодів більше 50 000 - 60 000 годин). Для порівняння, середній термін служби звичайної лампи розжарювання становить 1000 годин. Різниця колосальна.

Схожа надійність:

  1. Виключає надмірні витрати;
  2. Полегшує обслуговування всієї системи освітлення житлово-комунального господарства.

Датчики руху

Датчики руху зробили систему освітлення ще більш економічною. Давайте подивимося на завдання з боку. Більшість житлово-комунальних служб не потребують постійного освітленні. Приклад: немає необхідності в постійному освітленні автостоянки, ганку або сходової клітки. У таких місцях буде досить, якщо світло включиться при появі людини.

Датчик руху включається при вході людини і вимикається через деякий час після його відходу. Іншими словами, вони працюють, коли в цьому є необхідність. З цієї причини повсюдна установка світлодіодів і датчиків руху дозволить житлу знизити рахунки за електроенергію.

Практичні і надійні моделі

У широкому асортименті компанія «Світаль» представляє велику кількість моделей світильників, призначених спеціально для потреб житлово-комунального господарства.

Якщо використовувати сучасну світлотехніку, то в майбутньому ви отримаєте значні переваги. По-перше, знизити витрати на оплату електроенергії. По-друге, спростити обслуговування мережі. По-третє, ви зробите роботу більш злагодженою і раціональною.