Висвітлення заводів та інших промислових об'єктів — це не лише освітлення самого заводського приміщення, а й усієї прилеглої території, у тому числі:

доріг;
магістралей;
з'їздів;
складів.
Фасадне освітлення заводів та промислових об'єктів саме по собі є складним проектом, в якому необхідно враховувати низку певних вимог, наприклад, відповідність нормативам, безпеку, тривалий термін експлуатації, економічність.

Зараз для освітлення заводу використовуються світлодіодні світильники, які не тільки енергоефективні, але при цьому довговічні та безпечні.

Найпоширенішими світловими приладами для освітлення заводів є світлодіодні світильники. І це недарма. Все завдяки якості та тривалому терміну служби. Крім того, відсутність сліпучого ефекту від світлодіодного обладнання – важлива вимога при освітленні доріг та з'їздів біля промислового об'єкту.

Щоб уникнути ефекту засліплення, освітлювальні прилади встановлюються на спеціальні опори різної висоти. В окремих випадках світильники монтуються безпосередньо на будівлю. Важливою вимогою для проекту освітлення заводу є відсутність складних елементів, простота монтажу та доступу до освітлювальних приладів у разі ремонту та заміни ламп.

Ще один важливий момент – максимальна освітленість та зниження енерговитрат при використанні.

Види світлодіодного обладнання для освітлення заводів та промислових об'єктів
Основними типами освітлювальних приладів, що застосовуються у висвітленні заводів та промислових об'єктів, є:

- Лінійні світильники;

- Прожектори. Підходять для просторих відкритих територій, оскільки мають широкий потік світла та охоплюють велику площу.

Висвітлення заводів – на що варто звернути увагу?
При виборі світильників варто звернути увагу на рівень вібрації виробничого обладнання. Світильники краще вибирати виходячи з їхньої міцності та стійкості до механічного впливу заводського обладнання. Якщо все зробити правильно, спираючись на нормативи та вимоги, обладнання безперебійно служитиме довгі роки.

Компанія "Світал" розробляє енергоефективні, довговічні промислові світлодіодні світильники для всіх виробничих систем освітлення. Наше обладнання покращує умови роботи, підвищує комфорт, безпеку та продуктивність співробітників при одночасному зниженні експлуатаційних витрат.

НВО «Світал» - це провідний виробник світлодіодних освітлювальних приладів, що пропонує високоякісні, інноваційні, екологічно чисті світлодіодні світильники за конкурентними цінами.