Завжди приємно бачити, що досвідчені виробники зробили з продуктами California Lightworks, і наш недавній візит до Love Buds в окрузі Лав, штат Оклахома, не став винятком.

Незважаючи на те, що Love Buds щойно завершили свій перший рік у галузі, власник Джефф Уітнер та його команда створили спеціально побудоване з нуля підприємство, яке функціонує так само гладко, начебто воно існувало вже багато років. Зробіть один крок усередину їхнього підприємства, і відразу стане ясно, що вони провели широке дослідження, щоб розробити сучасну технологію вирощування та виростити першокласний продукт.

Коли Джефф і його команда почали планувати свою систему освітлення, вони вибрали світлодіодні лампи для вирощування рослин зі змінним спектром із серії SolarSystem від California Lightworks. Коли його запитали, як вони дійшли такого рішення, Джефф підтверджує, що вони коротко розглянули освітлення HPS. «Але їхня теплова потужність тільки збільшить наші рахунки за електроенергію, оскільки це стосується HVAC», - пояснив він.

Він дізнався про California Lightworks від свого брата, який використав світильники SolarSystem 1100 для своєї роботи. Джефф сам вивчив його і виявив, що світло, яке дуже рекомендував його брат, насправді було одним із кращих на ринку завдяки своїй високій інтенсивності і регульованому спектру світла. Грунтуючись на цій інформації, Love Buds вирішили оснастити свою першу комерційну операцію з вирощування нашим контролером спектру SolarSystem і чотирма різними освітлювальними приладами California Lightworks: SolarSystem 550, SolarSystem 550 Veg, SolarSystem 1100 і SolarSystem UVB.

Ось що ми дізналися про цю нову компанію і про те, що використання цих ліхтарів означало для їхнього першого врожаю.

             

 

Про Love Buds


Love Buds - сімейний виробник і переробник медичної марихуани, яким володіють та керують двоє колишніх ветеранів ВПС. За відсутності зовнішніх інвесторів кожен член сім'ї Вітнер особисто приймає успіх компанії і робить свій внесок у виробництво високоякісного продукту.

Джефф Уітнер зайнявся дослідженнями у сфері промисловості та вирощування, як тільки минулого року в Оклахомі було легалізовано медичну марихуану. До 25 серпня 2018 року - першого дня, коли Love Buds змогли подати заявку на ліцензію, - Уітнери точно знали, що потрібно для вирощування врожаю з сильнодіючими та ефективними лікарськими якостями. Їхній перший урожай був зібраний у лютому 2019 року. Усі розпочаті роботи окупилися. Love Buds офіційно запущено та працює з вибором штамів від 15,7% до 25,3% THC.

Всі продукти Love Buds вирощуються на 100% гідропонним способом у чистому контрольованому середовищі. Вони не використовують пестициди, покладаються на шість дюймів піни для подвійної ізоляції над головою і переносять рослини з кімнати в кімнату протягом усього циклу росту. Джефф провів для команди California Lightworks екскурсію по їхньому підприємству, продемонструвавши нам, як вони використовують обладнання SolarSystem у кожному приміщенні на кожному етапі зростання. Ось що ми дізналися:

Кімната матері та кімната рослинності - SolarSystem 550 і SolarSystem 550 Veg


Перша кімната, яку показує нам Джефф, – це Материнська кімната – невелика територія, де материнські рослини утримуються сильними та здоровими у горщиках Current Culture.

Уітнери плекають своїх матерів під світлом SolarSystem 550 від California Lightworks - світлодіодного світильника зі змінним спектром, призначеного для заміни HPS потужністю 600 Вт з максимальною споживаною потужністю 400 Вт на повній потужності. Світловіддача складає 900 PPF, а світлова віддача – 2,25 мікромоль на джоуль. Як і всі лампи для вирощування на об'єкті Love Buds, 550 з'єднуються з контролером SolarSystem Controller, який дозволяє їм програмувати світловий спектр для всього циклу зростання, а також використовувати налаштування сходу/заходу для узгодження з основними біологічними процесами своїх рослин . Контролер навіть включає режим перегляду, що дозволяє групі оглядати врожай при звичайному освітленні, що абсолютно необхідно спостереження за здоров'ям материнських рослин.

Чотири співробітники-гровери переносять клонів з Материнської кімнати до Рослинної, де вони залишаються протягом 3-4 тижнів. В овочевій кімнаті клони розміщуються в горщиках для поточної культури (по чотири на секцію) і розливаються зверху при підготовці до тренування горизонтального зростання в кімнаті для вирощування.

Приміщення для рослинності обладнане системою SolarSystem 550 Veg . Це світло таке ж, як і SolarSystem 550, встановлене в материнській кімнаті, але з однією істотною відмінністю. 550 Veg містить більш високу концентрацію синіх світлодіодів, що сприяє більш інтенсивному вегетативному росту і густішим рослинам з метою досягнення максимально можливої врожайності з однієї рослини. Це спрацювало для Love Buds?

Відповідь стає досить зрозумілою у Grow Room #1.

Приміщення для вирощування №1 - SolarSystem1100 та SolarSystem UVB


У кімнаті для вирощування №1 рослини розташовані широко, по одній рослині в кожному горщику для поточної культури. Гровери використовували скроггінг для горизонтального тренування, і коли ми порівнюємо широку поверхню навісу з декількома горщиками під ним, стає зрозумілим, що вони отримують величезне зростання від кожної окремої рослини. Джефф із зрозумілих причин задоволений результатами.

«Ви отримаєте максимальний урожай з цими чудовими шишками, - говорить він, - і у нас є цей список, що розкривається [світло для вирощування], який дає нам близько 1000 PAR, так що виглядає дійсно добре».

Приміщення для вирощування №1 оснащене нашим флагманським внутрішнім світлом для вирощування рослин: SolarSystem 1100. Він має вихідну потужність 1800 PPF і споживає 800 Вт на повній потужності (порівняно з 1000-ватною лампою HPS, яку він замінює). 1100 має ефективність 2,3 мікромоль на джоуль. Крім використання можливості контролю спектру, доступної для цього джерела світла, команда Джеффа змонтувала світильники за допомогою храпового механізму, щоб вони могли легко регулювати висоту протягом циклу зростання.

Звичайно, як культиватор медичної марихуани Love Buds необхідно давати більше, ніж просто високі врожаї. Їм також потрібна висока ефективність, що означає високу продукцію трихомів. Для цього виробники використовують світло SolarSystem UVB, додаткову 24-ватну флуоресцентну лампу T5, яка опромінює рослини УФ-випромінюванням в кінці циклу росту.

Це працює? Ми знаходимо відповідь у кімнаті для вирощування №2.

Кімната для вирощування # 2 (і за її межами)


Перше, що ми помічаємо в Grow Room #2, – це неймовірний запах. Сюди садівники привозять рослини з наближенням до збору врожаю.

Рослини, як і раніше, отримують користь від високоінтенсивного світла від SolarSystem 1100 і добавки UVB, але тепер вони покриті потужними якісними шишками.

Джефф вказує на напругу у кімнаті. «Горацій, Mandarin Dream. . . » Потім він пояснює, що у них є плани з розширення. «Тут буде кімната для вирощування №3, – каже він, – і ми замовимо у вас багато світла».

Фактично Love Buds вже розлили своє розширення. Уітнери не втрачають часу даремно, щоб отримати вигоду з негайного успіху, досягнутого ними в перший рік роботи.

На питання, чи виявили вони якісь проблеми з використанням світильників для вирощування рослин California Lightwork, Джефф відповів, що все працює чудово. "Ми любимо їх", - каже він. “Вони повністю регулюються. Вони чудово попрацювали для мене і дуже рекомендуються».

Прихильність Вітнерів високим стандартам при вирощуванні рослин гідна захоплення, і ми в California Lightworks пишаємося тим, що наші продукти можуть відіграти певну роль у тому, щоб допомогти цій новій компанії почати роботу в галузі, що стрімко розвивається.