Сьогодні ми обговоримо експлуатаційні переваги зовнішнього світлодіодного освітлення. Завдяки своїм унікальним характеристикам світлодіодні світильники стали здобувати перемогу за перемогою. Комерційні та промислові підприємства роблять свій вибір саме на користь світлодіодів.

Світлодіоди більш довговічні, надійні та практично не вимагають обслуговування.

Однією з найбільших переваг є їх тривалий термін служби, який варіюється від 50 000 до 100 000 годин. Завдяки продуманому проектуванню, світлодіодні світильники не тільки можуть використовуватися практично у всіх сферах нашого життя, вони ще й більш енергоефективні, ніж інші джерела світла.

Експлуатаційні переваги зовнішнього світлодіодного освітлення
Довгий термін експлуатації
Так як у світлодіодах немає ниток (як, наприклад, у лампах розжарювання) і скляних корпусів, вони значною мірою стійкі до різних впливів – удари, вібрації тощо. Це робить комерційне та промислове світлодіодне освітлення розумним вибором для підприємств.

Стійкість до суворих зимових умов
Україна славиться суворою зимою. Світлодіоди люблять холод, як би це не звучало. Наведемо приклад: для запуску люмінесцентних ламп при низьких температурах потрібна більш висока напруга, а світловий потік (сприймається потужність або інтенсивність світла) зменшується. Навпаки, продуктивність світлодіодів під час падіння робочих температур збільшується. Це робить світлодіоди ідеальним вибором для встановлення на парковках, складах тощо.

Зниження витрат на технічне обслуговування
На відміну від ламп розжарювання, HID та флуоресцентного освітлення, світлодіоди не «перегорають», коли термін їхньої служби закінчується вони просто починають тьмяніти. Якісні світлодіоди прослужать вам 50 000-100 000 годин або навіть довше, залежно від якості лампи чи світильника.

Та ж лампа розжарювання пропрацює лише близько 1000 годин, флуоресцентна лампа 8000-10000 годин, а HID приблизно 10000 годин. Завдяки більш тривалому терміну служби світлодіоди знижують трудовитрати на заміну ламп у комерційних будинках та спорудах, забезпечуючи нижче технічне обслуговування системи освітлення.