Безпека світлодіодних ліхтарів безумовна! Сучасні світлодіодні світильники:

По-перше, безпечні;
По-друге, мають регульовану яскравість та різні кольори;
По-третє, настільки енергоефективні, що лампочки розжарювання й поряд не стояли!
Але навіть незважаючи на такі вагомі переваги, багато людей досі гадають, що світлодіоди шкідливі! Ми вирішили розібратися з цією темою та зруйнувати пов'язані з цим міфи!

Безпека світлодіодних ліхтарів — чи ви знаєте про неї?
Міф 1: світлодіодні ліхтарі шкідливі для очей
Сьогоднішні світлодіодні ліхтарі абсолютно безпечні і не шкодять вашим очам. В принципі, як і будь-яке інше сучасне джерело світла. Скажімо більше, сьогодні світлодіоди використовуються в косметології, а також для інших лікувальних цілей, так як світлодіоди не випромінюють ультрафіолетовий спектр.

Міф 2: світлодіоди містять токсичні матеріали
Світлодіоди від відомих виробників не містять токсичних речовин, які можуть нашкодити вам і вашому здоров'ю. У цьому полягає одна з головних переваг світлодіодів – на відміну від КЛЛ вони можуть бути безпечно перероблені. Флуоресцентні та люмінесцентні лампи містять ртуть і мають бути перероблені на спеціальних об'єктах.

Тому, купуючи світлодіодні світильники, ви можете бути впевнені – вони не містять токсичних матеріалів!

Міф 3: світлодіоди порушують сон
Пам'ятайте, будь-яке яскраве світло вночі заважатиме вам заснути! Однак сучасні джерела світла є частиною нашого життя вже дуже довго і звичайно, що ми не повернемося зі свічками, тому що так буде краще. Просто дотримуйтесь гігієни сну, перед сном не дивіться телевізор і не сидіть у телефоні. Це позначиться позитивно не лише на вашому сні, а й загалом на вашому самопочутті.

Міф 4: всі світлодіоди світять надто яскравим білим світлом
Так, перші світлодіодні лампи були надмірно білими, проте вже дуже багато років це не так! Наразі світлодіоди доступні у багатьох колірних температурах від холодного синього до теплого жовтого кольору. До того ж, ви можете регулювати яскравість світлодіода на власний розсуд та комфорт!

Висновок
Не заперечуватимемо, що всі сучасні технології пов'язані з певними ризиками. Тому важливо не зупинятися на досягнутому, продовжувати дослідження та покращувати те, що ми маємо. Сучасні технології вже давно не такі, якими були спочатку. Міфи про те, що світлодіоди шкідливі для здоров'я, часто відносяться до старих моделей або неякісної продукції.