grow.jpgСвітлодіодні люмінофори (речовина, здатна перетворювати енергію, що поглинається ним, у світлове випромінювання (люмінесцувати) - це технологічний прогрес у технологіях світлодіодного освітлення, який робить можливим освітлення повного спектру.
Люмінофори перетворюють енергію світла однієї довжини хвилі та перерозподіляють цю енергію у вигляді хвилі іншої довжини. Наприклад, червоний люмінофор перетворює енергію синього світла та повторно випромінює енергію червоного кольору.
Шляхом ретельного регулювання кількості світлодіодного люмінофора різних кольорів у світлодіодному кристалі стає можливим регулювати рівень спектрального контролю. Оскільки світлодіодні люмінофори знаходяться в порошковій формі, їх можна легко змішувати з межею собою та змінювати співвідношення люмінофора, що призводить до точного підбору кольору.
Ретельно розраховані пропорції різних люмінофорів – використовується для досягнення результату повного спектру освітлення Ваших культур, що справді імітує природне денне світло.