Stone Creek Hydroponics, сімейній фермі на північному сході Джорджії, була потрібна структура, яка могла б обробляти обладнання, пов'язане з вирощуванням гідропонного салату.
Stone Creek Hydroponics, сімейна ферма на північному сході Джорджії, знає, як адаптуватись до потреб клієнтів. Коли власник Захарі Унру розпочав бізнес у 2010 році, він вирощував базилік та інші трави. Невдовзі клієнти почали замовляти салат. Сьогодні Stone Creek вирощує суміш бібб, фризу, червоного дубового листя, а також зеленого та червоного ромена для ресторанів та продуктових магазинів на ринку Атланти.

Унру потребував конструкції, яка б обслуговувати обладнання, пов'язане з вирощуванням гідропонного салату. Він проконсультувався з колегою, який мав досвід використання теплиць Nexus.

"Хлопець, з яким я почав займатися сільським господарством, провів багато досліджень і вибрав Nexus, тому що він сказав, що вони найкращі", - сказав Унру. «Я бачив його оранжерею, і мені сподобалося те, що побачив. Все це було поголоском».

Ідеальний дизайн
Унру вибрав модель Nexus Grand Teton, купивши в 2010 році два відсіки розміром 30 на 132 фути. Протягом наступних кількох років він додав ще два відсіки такого розміру, а у 2013 році вибрав більший 42 на 132. - футовий відсік для п'ятої теплиці.

"Зак переходив від NFT [техніки живильної плівки] до плотів, і 42-футовий будинок ідеально підходив для плотів", - сказав Джері Блеклі, менеджер з продажу Nexus Southeastern. "Nexus може виробляти продукцію певної ширини відповідно до потреб клієнта для будь-якої з цих систем або для інших овочевих культур".

Система Grand Teton може підтримувати низку покриттів без зміни структури будинку. Система Stone Creek має стінки з полікарбонату із пластикової.
дахом. Хоча сніг рідко є проблемою для Унру в Джорджії, дах призначений для витримування великого навантаження у разі екстремальних погодних явищ. Конструкція витримує сильний вітер. Оцинковані сталеві ферми Grand Teton, зазори колон та сідла жолобів Tenzaloy підвищують міцність будинку, а біле емалеве покриття забезпечує корозійну стійкість верхньої частини попередньо оцинкованої водостічної системи.

«Це дуже добре спроектовані теплиці; Я дуже задоволений ними», – сказав Унру.

Grand Teton пропонує боковини заввишки від 8 до 14 футів. Бічні стіни Stone Creek мають висоту 10 футів, що, за словами Унру, життєво важливе для розташування теплиці.

"На півдні, чим вище борти, тим краще, тому що ви можете краще контролювати атмосферу всередині", - сказав Унру. Покращений контроль конденсату досягається за рахунок конструкції модифікованої готичної арки, що забезпечує крутіший ухил. Ця форма також залишає багато місця для підвішування обладнання та переміщення сільськогосподарських культур.


Система теплиць Stone Creek для порівняння включає автоматичне затіняюче полотно, вологу стіну з одного боку і автоматичні вентиляційні двері. Агрегат керується комп'ютерною системою.

«Коли ви порівнювали їх, інші бренди були дешевшими, тому що вони урізали кути в багатьох речах, а структура була не такою гарною», - сказав Унру. Але коли ви порівнювали яблука з яблуками, після оновлення функцій інших брендів вони були приблизно за тією ж ціною.

Загалом Унру залишився задоволений обслуговуванням та підтримкою, які він отримав від Блеклі.

«Я бачив, як Зак та його компанія досягли зрілості за останні кілька років, і я бачив, як його сини бігали теплицею. Вони такі милі, - сказав Блеклі. «Було приємно бачити, як розвиваються обидва – бізнес та його молода сім'я».

Унру планує додати ще як мінімум два відсіки від Nexus у найближчому майбутньому. «У них чудова команда продажу. Я можу зателефонувати їм та отримати від них цитати у будь-який час», – сказав Унру. «Вони займаються бізнесом уже давно. Кожній фермі потрібне щось своє, і вони точно знають, що мені потрібне».