Вирощуємо помідори самі (на городі та за допомогою гідропоніки)
Багато хто любить помідори, але не всі любителі томатів самі намагалися вирощувати цей чудовий плід. Помідори є одним із найбільш культивованих овочів у світі. Їх можна вирощувати як однорічну рослину, і їх найчастіше називають рослиною для скелелазіння, хоча вона спочатку є ліаном. Помідори належать до сімейства пасльонових або Solanacede, як огірки, перець і картопля.

Простір, який ви маєте у своєму розпорядженні для вирощування томатів, найчастіше буде визначальним фактором при прийнятті рішення про те, різноманітність яких сортів вирощувати. Вирощування у критому приміщенні є чудовим варіантом для міні-томатних сортів. Для однієї міні томатної рослини потрібно лише 10-15 сантиметровий горщик. У городах часто вирощується кілька різних сортів. Це робиться для того, щоб помідори можна було збирати і вживати весь сезон.

Сорти томатів
Помідори можна розділити на 2 різновиди: детерміновані та невизначені. Визначити томатні рослини можна, поки вони не досягнуть певної висоти, потім перестануть рости самостійно. Вони утворюють одну або кілька лоз, що означає, що вони стануть компактнішими. Лози невизначених сортів тільки продовжують рости і рости, щоб заповнити доступний простір, і потребують підтримки.

sorta-pomidorov-500x263.jpg

Томати мають різні кольори залежно від сорту (червоні, жовті, оранжеві, зелені, смугасті, рожеві)

Збір помідорів
Томатні рослини люблять тепло, і їм також потрібно багато поживних речовин. Форма плода часто змінюється, як і колір. Існують червоні помідори, але також і жовті, оранжеві, рожеві, смугасті і навіть зелені. Пам'ятайте, що при збиранні томатів ви не повинні зберігати їх у холодильнику. Навіть після збору врожаю вони люблять тепло, тому намагайтеся зберігати їх у температурі не нижче 10 градусів.

Користь від вживання томатів
Помідори мають багато позитивних якостей: вони містять мало калорій і багаті на різні вітаміни, вона також містять антиоксиданти у вигляді лікопіну.

Кажуть, що лікопін захищає від серцево-судинних захворювань та навіть від раку. Як томатна паста лікопін може уповільнювати старіння в клітинах, що означає меншу кількість зморшок. Лікопін схожий на барвники, які присутні в апельсинах, моркві, лосось, креветках і фламінго, їх відмітні рожеві та помаранчеві кольори.

Якщо ви п'єте кілька літрів томатного соку щодня протягом тривалого періоду часу, ваша шкіра може стати помаранчевою або рожевою, як креветка або фламінго.

Помідори та гідропоніка (вирощуємо цілий рік)

pomidoryi-i-gidroponika-500x374.jpg

Томати на гідропоніці (круглий рік, більше, смачніше, корисніше)

У величезної кількості людей немає своїх городів і дачних ділянок і часто їм доводиться купувати їх улюблені томати в різних супермаркетах, і часто так буває, що смак у них не найкращий, особливо в зимові періоди, через вирощування в теплицях. А багатьом би хотілося мати у себе на столі цілий рік свіжі, здорові та корисні томати. Як завжди, на допомогу в цьому скруті до нас приходить гідропоніка. Це хоч і не найлегший процес у світі, проте вкрай захоплюючий і корисний. Адже ви зможете вирощувати свої улюблені томати цілий рік, і вони у вас будуть завжди найкращої якості, звичайно ж якщо ви робитимете все правильно і за інструкціями. Томати досить невибагливі, і навіть новачок з легкістю зможе виростити їх за допомогою гідропоніки. Для вирощування томатів знадобиться все те ж саме, що й для будь-яких інших рослин, а саме: якісне освітлення, хороші поживні речовини, вентиляція, свіже повітря, оптимальна температура і вологість, регулярне відстеження рівня pH і, звичайно, небагато особистого часу. І можна з упевненістю сказати ви залишитеся вкрай задоволені отриманими результатами.