teplica.jpg

Чому ви весь час кажете про ємність буфера?
Для всіх, хто дзвонив мені обговорити дизайн їх нової вертикальної ферми або теплиці, вони, ймовірно, швидко втомилися від мого використання терміну буферна ємність. Але з усього, що я дізнався протягом останніх 25 років, розуміння «буферної ємності», можливо, є найважливішим. Це спрощує управління, робить вашу виробничу систему більш передбачуваною та стабільною. Усі якості, властиві всім успішним сільськогосподарським та комерційним підприємствам садівництва. (Ви, можливо, пам'ятаєте мою недавню статтю про простоту, ну це сходить до цього.)

Давайте почнемо зі згоди з тим, що я неправильно використовую термін буферна ємність, який зазвичай визначається як кількість молей кислоти або основи, необхідне зміни pH розчину на 1, поділене на зміну pH і обсяг буфера в літрах; це безрозмірне число. Буфер чинить опір змінам pH через додавання кислоти або підстави через витрату буфера.

Тепер зосередимося на тому, як ми можемо маніпулювати цим визначенням, щоб воно відповідало потребам проектування теплиці або внутрішньої ферми. Говорячи про буферну ємність у нашому виробничому середовищі, ми маємо на увазі здатність нашої системи утримувати ключові елементи (температуру, вологість, вітер, поживні речовини, світло, CO2, кисень, воду) від коливань, якщо тільки ми, як виробник, не визначимо, що ми цього хочемо. і мати можливість маніпулювати цими ключовими змінними, зберігаючи у своїй баланс інших.

Здатність утримувати ключові елементи від коливань, якщо виробник не вирішить, що змінні мають бути скориговані для отримання врожаю. Необхідно внести поправки у можливості підтримувати баланс решти елементів.

У цій статті я маю намір використати (3) приклад того, як проектування «буферної ємності» вашої ферми приведе до кращого виробництва та більшої узгодженості.

Конструкція теплиці
Для тих, хто починає досліджувати різні типи та конструкції теплиць або для тих, хто вже пройшов цей процес, я думаю, ми всі можемо погодитися з тим, що вибір безмежний, і здебільшого зовнішній вигляд теплиці не змінювався багато років. за одним важливим винятком. Вони стали набагато вищими. Вищі теплиці забезпечують більш однорідну, стабільну і, зрештою, чудове середовище для вирощування сільськогосподарських культур. У спеку (наприклад) додатковий простір створює буфер, який дозволяє утримувати тепло і вологе повітря навколо рослин.

Резервуари для зберігання води та резервуари для поживних розчинів
Для початківців це та область, де правильні рішення можуть дати найбільші переваги. Досвідчені фермери можуть вибрати розмір своїх систем по-різному залежно від свого бюджету, урожаю та площі, але одне можна сказати напевно: вони забезпечать достатню доступність води, а також сховище на запит, щоб реагувати на мінливі потреби сільськогосподарських культур.

Великі резервуари та резервуари (порівняно з кількістю рослин у системі) мають значний буфер, перш ніж вони закінчаться або їх потрібно буде скинути. Найбільш очевидна перевага полягає в тому, що резервуари не працюють всуху і не спричиняють серйозного пошкодження насоса (насосів) або втрати врожаю та продукції. Найважливішою перевагою може бути здатність системи правильного розміру запобігати різким коливанням ЄС та pH у живильному розчині.

Субстрати.
Гідропонні субстрати забезпечують (додатковий) резервуар для води, місце для рослин, яке може споживати поживні речовини, місце для рослин, що розвиває достатню кореневу систему та місце для газообміну. Хороший фермер розгляне всі інші рішення, які він ухвалив під час будівництва теплиці та проектування системи зрошення, а потім вирішить, яку буферну ємність має забезпечити їхній субстрат. Якщо буферна ємність іригаційної системи обмежена, виробник може вибрати використання більшої кількості субстрату з більш високою водоутримуючою здатністю, щоб вся система була довговічнішою в спекотні літні дні. Якщо виробник дуже впевнений у своєму доступі до води,

Виробники завжди повинні вибирати систему правильного розміру та спроектовану. Реальність така, що бюджет визначатиме багато рішень виробників. Розуміння буферної ємності в системі дозволить виробникам отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій, при цьому зосередившись на послідовному та одноманітному виробництві сільськогосподарських культур.

Щоб продовжити розмову, напишіть нам і призначте час із Крісом Хіггінсом або з нашим новим консультантом з вирощування Тайлером Барасом (він же Фермер Тайлер).

Наступна стаття Чи може кімнатне землеробство бути прибутковим? Проста відповідь: звичайно. Складна відповідь все залежить від обставин.