Дізнайтеся, як підвищити якість та врожайність ваших культур, коли ви перейдете на світлодіодне освітлення.

Технологічний прогрес у сучасних світлодіодних світильниках для вирощування рослин дає кімнатним виробникам можливість скоротити накладні витрати при одночасному підвищенні якості врожаю. HID-світильники. Крім того, спрямоване освітлення, що забезпечується світлодіодними лампами, набагато енергоефективніше, ніж HID лампи для вирощування рослин. В результаті цих факторів виробники, які переходять на світлодіодні світильники для вирощування рослин, одержують зниження своїх рахунків за електроенергію на 60-70 відсотків.

Перехід на світлодіодне освітлення ефективно підвищує врожайність
Оскільки витрати на електроенергію становлять основну частину накладних витрат внутрішніх ферм і садів, лише економії коштів достатньо, щоб мотивувати людей перейти на світлодіодне освітлення. Після того, як хлібороби успішно перейдуть на світлодіодні лампи для вирощування, вони незабаром виявлять ще одну практичну перевагу – покращення якості врожаю та підвищення врожайності. З того, що ми бачили, високоякісні світлодіодні світильники для вирощування рослин збільшують урожайність на 50 відсотків, а рослини зростають у 2,5 рази швидше, ніж при вирощуванні з використанням традиційного освітлення. Що потрібно зробити, щоб ваш перехід на світлодіодне освітлення був успішним?

Як скористатися перевагами світлодіодних світильників для вирощування рослин
Оскільки світлодіодне освітлення для вирощування рослин забезпечує ефективне джерело спрямованого світла з меншим тепловиділенням у порівнянні з HID-світильниками, садівникам доводиться вносити корективи у свої операції з вирощування. Ці поради, наведені нижче, допоможуть максимально використовувати переваги використання світлодіодних світильників для вирощування рослин.

Уникайте надмірного поливу рослин: оскільки HID-світильники генерують значну кількість тепла та інфрачервоного світла, що спричиняють випаровування води, гроверам доводиться часто поливати свої рослини, щоб заповнити втрату води. Оскільки світлодіоди є джерелом малопотужного освітлення та не випромінюють світло в інфрачервоному спектрі, рослини та ґрунт мають тенденцію утримувати воду. Фактично кімнатні рослини для вирощування зі світлодіодним освітленням споживають на 80 відсотків менше води, ніж на відкритому повітрі.
Слідкуйте за температурою у вашому приміщенні для вирощування: для вирощування з використанням HID-освітлення потрібен високий рівень циркуляції холодного повітря для запобігання зневодненню рослин. Культиватори, які перейшли на світлодіодне освітлення, вважають, що у приміщенні для вирощування набагато прохолодніше, ніж при використанні освітлення HID. Ще одна перевага світлодіодних ліхтарів у тому, що вони не залишають теплового сліду. При переході на світлодіодні світильники для вирощування обов'язково стежте за температурою в приміщенні для вирощування, щоб підтримувати оптимальні умови для ваших рослин. Якщо ви живете в холодному регіоні і покладаєтеся на світ як джерело тепла, вам потрібно буде знайти альтернативне джерело тепла.
Зверніть увагу на висоту при установці світлодіодних ламп для вирощування: оскільки рослини використовують 100 відсотків світла, що генерується світлодіодними лампами, на відміну від 10 відсотків, коли використовується приховане світло, садівники виявляють, що їм необхідно встановлювати свої світлодіодні системи освітлення нижче, ніж їх старі СХОВАНИЙ світло, тому що світлодіодні світильники практично не випромінюють тепло. Крім того, розміщення світла має забезпечувати рівномірне розподілення світла, дозволяючи проникати в рослинний покрив.
Встановіть кілька світлодіодних світильників для вирощування рослин: встановлюючи кілька світлодіодних світильників для вирощування рослин, ви дозволяєте світлу перекриватися, що максимізує розподіл світла. Такий ККД забезпечує помітну економію витрат за електроенергію.
Автоматизація забезпечує певні світлові цикли для оптимального зростання рослин: у природі світло забезпечує рослинам ритм, який визначає періоди зростання, цвітіння та спокою. Для раціонального росту рослин кімнатним гроверам потрібно імітувати ці світлові цикли. Найпростіший спосіб забезпечити врожай із відповідною кількістю світла – автоматизувати налаштування світлодіодного освітлення за допомогою таймера. Пам'ятайте, що потреба рослини у висвітленні змінюється протягом її життєвого циклу. Наприклад, рослині під час вегетативної фази потрібно 18 годин світла, тоді як зменшення його освітленості до 12 годин щодня викликає цвітіння.
Зверніть увагу на рецепт світлодіодів, які використовуються у ваш

їх світильниках для вирощування: так само, як рослинам потрібні різні світлові цикли на різних стадіях свого розвитку, їм також потрібні світлові хвилі певної довжини у різні періоди зростання. Як правило, рослинам необхідне світло у синьому, біло-червоному та дальньому червоному спектрах. Майте на увазі, що для росту темно-зелені листові рослини потребують опромінення всіма довжинами хвиль синього світла, тоді як вплив на квітучі рослини світла в далекому червоному діапазоні зменшує час цвітіння, що означає менший час очікування перед збиранням врожаю.
Виробники, які дотримуються цих рекомендацій при переході на високоякісне світлодіодне освітлення, виявляють, що швидко одержують позитивну віддачу від своїх інвестицій.