Огірки вирощуємо самі (на дачі або за допомогою гідропоніки)
Після помідорів, капусти та цибулі, огірки є четвертими за величиною культивованим овочом у світі. Вони мають величезний попит на всіх континентах світу, і ви знайдете їх у всіх видах кухні. Щороку у світі вирощується близько 42 мільярдів кілограмів огірків. У цій невеликій статті про це ми й поговоримо.

Для кращих смакових якостей і оптимальних урожаїв вирощуйте огірки в сонячному місці і в теплому, родючому і добре дренованому грунті, багатому на органічні речовини. Ідеальне місце для вирощування огірків, будуть теплиці та так звані ліжка. Для огірків оптимальним рівнем pH ґрунту буде від 6,0 до 7,0. Насіння слід висівати або пересаджувати, тільки якщо минули всі ризики похолодання, і ґрунт нагрівся, хоча б до 15 градусів. Несподіваний мороз може вбити ваші рослини, і огіркові лози повільно зростатимуть і страждатимуть від стресу в прохолодних умовах.

Ви можете починати пророщувати насіння у приміщенні за три-чотири тижні до передбачуваної дати посадки на вулиці. Будьте обережні, щоб не пошкодити коріння під час пересадки.

Добриво огірків
Щоб огірки процвітали, їм знадобиться легкий і пухкий ґрунт. Декілька сантиметрів органічної речовини, що працює в тандемі з ґрунтом до посадки, допоможуть досягти цієї мети. Огіркові рослини є важкими годівницями, тому не забудьте нагодувати ґрунт багатим компостом або старим гноєм. Після того, як огіркові лози, відростили бігунів і з'явилися перші квіти, простежте за кількістю та якістю компосту чи органічних добрив.

Якщо листя стає жовтуватим, то значить рослини потребують більшої кількості азоту. Вирощуйте огірки з відривом близько 15-20 див друг від друга.

Полив огірків
Слідкуйте за тим, щоб ваші огірки добре поливалися, особливо під час цвітіння рослини та їх плодоношення. Будь-яке водяне голодування у цей період зростання призведе до збільшення кількості сполук гіркої дегустації у ваших плодах.

Огірки вкрай енергійно ростуть і, отже, потребують частих поливів, частота поливу залежатиме від погоди та характеристик вашого ґрунту. Грунт повинен бути вологим весь час.

Огірки та гідропоніка
Можна припустити, що кожному з нас доводилося купувати огірки в супермаркеті взимку, а взимку, як ми розуміємо, вони досить дорогі й несмачні, і багато хто вважає, що в цьому винна Гідропоніка. Але ні, це помилка. У цьому винна зимова теплиця, погане освітлення та занадто велика доза добрив на репродуктивній стадії.

Якщо ви трохи знаєтеся на гідропоніці, то ви повинні знати, що кожній рослині для харчування необхідний набір мікроелементів, які і визначає якість рослини, що вирощується, в тому числі і смакові. І як ви вже зрозуміли, саме гідропоніка здатна максимально розкрити потенціал будь-яких рослин (смакові, об'ємні, аромати будь-які якості рослин). Хто використовує гідропоніку про це добре обізнані, і вони успішно вирощують різні культури будинку, і наші улюблені огірки. Тому наша вам порада, спробуйте виростити огірки на гідропоніці, ви будете приємно здивовані їх смаковим якостям, швидкістю їхнього зростання та кількістю отриманого врожаю. Крім того, за допомогою гідропоніки ви можете вирощувати огірки цілий рік у себе вдома, навіть взимку, так що у вас завжди буде новий власний врожай, а не магазинне щось. І після першого ж урожаю, всі помилки на рахунок гідропоніки зійдуть у вас нанівець.

ogurtsyi-i-gidroponika-500x281.jpg

Вирощування огірків за допомогою гідропоніки в теплиці

Поради для вирощування
Використовуйте грати, дротяну помідорну клітину, щоб збільшити співвідношення листя до плодів ваших огірків.
Щоб збільшити врожай мульчі під огірками з органічними матеріалами.
Зробіть дві посадки на місяць окремо, щоб продовжити сезон збирання врожаю, і спробуйте посадити різні сорти. Якщо у вас видалося вкрай спекотне літо, спробуйте виростити другий урожай на початку осені, використовуючи обкладинки.
Якщо ви плануєте сівозміни, зверніть увагу, що огірки часто добре стежать за врожаєм капусти.