Безперервне освітлення без темних періодів сприяє зниженню вмісту нітратів у рослинах та накопиченню вуглеводів. Короткочасне безперервне освітлення перед збиранням урожаю (PSCL): це метод застосування безперервного періоду освітлення (тобто світлового періоду без темного періоду) до овочів перед збиранням урожаю для зниження вмісту нітратів. Тривалість такого безперервного освітлення коротка до всього циклу росту рослини і може становити 2-5 днів залежно від рослини. На відміну від 48-годинного безперервного освітлення R/B, світлодіодне червоне світло значно збільшує вміст β-каротину та антиоксидантну активність проростків гороху в умовах безперервного освітлення, володіючи особливим високим поживним та зміцнюючим здоров'я ефектом.

Попередні дослідження показали, що при штучному освітленні салат зростає найшвидше і має найнижчий вміст нітратів при співвідношенні червоного та синього світла близько 8. Однак усі попередні дослідження проводилися при чергуванні денного та нічного освітлення, а також при штучному освітленні. протягом усього циклу росту рослини, при цьому найкраще співвідношення R/B відбиває комбінований ефект тривалого зростання.

При безперервному короткочасному штучному освітленні оптимальне R/B може змінюватися, щоб знизити вміст нітратів і збільшити вміст поживних речовин в гідропонному салаті. Буде досліджено вплив якості світла на вміст нітратів та поживних речовин у гідропонному салаті при постійному штучному освітленні, щоб отримати оптимальне співвідношення R/B для короткочасного безперервного світлового регулювання вмісту нітратів у гідропонному салаті.

Протягом періоду прекультивування використовували 10-годинний світловий період/14-годинний період темряви чергування денного та нічного освітлення з використанням флуоресцентних ламп як постійне джерело світла. Підтримуйте фотонне випромінювання (150+10) мкмоль/мкм. на висоті рослини салату, регулюючи щільність та висоту лампи.

Фотонне освітлення вимірюється за допомогою оптоволоконного спектрометра, а температура всередині заводу встановлюється на рівні 21℃/15℃ (світловий період/темний період). Випробування безперервного освітлення в гідропонній системі з використанням світлодіодів як джерело штучного світла, при цьому температура всередині рослини під час випробування була встановлена на рівні 21°C. Гідропоніка з глибоким потоком рідини (DFT) використовувалася під час випробувань з попереднім культивуванням та безперервним освітленням з контрольованою комп'ютером інтервальною циркуляцією та постійним складом поживних розчинів, що використовуються у різний час.

Експеримент проводився з чотирма різними групами світлодіодного освітлення R/B, у кожній з яких було шість рослин салату. Світлодіодне джерело світла, що використовується в експерименті, складалося з червоного світлодіода з піком хвилі 630 нм і синього світлодіода з довжиною хвилі 460 мм.