salat.jpg

Нове дослідження розкриває цікаві результати як споживачів, так практикуючих вертикальне сільське господарство.
ПРЕС-РЕЛІЗ - Сьогодні високотехнологічна вертикальна сільськогосподарська компанія Kalera оголосила про публікацію нового дослідження «Вплив високоенергетичної радіації в кінці виробництва на поживну цінність червонолистого салату, вирощеного в домашніх умовах», проведеного в партнерстві з Інститутом харчових та сільськогосподарських наук Університету Флориди. Дослідження, що спонсорується Kalera, показало, що при використанні високоенергетичного світлодіодного освітлення перед збиранням урожаю червоний лист салату значно збільшує виробництво антиоксидантів і особливо антоціанів, сполук у рослинах, які можуть мати корисні для здоров'я властивості, захищаючи клітини від вільних радикалів. захоплюючі новини для споживачів, які дбають про своє здоров'я. За рахунок використання тільки високоенергетичного світлодіодного освітлення протягом останніх кількох днів перед збиранням урожаю можна досягти максимального врожаю та якості у приміщенні, що вказує на перспективні та економічно ефективні майбутні практики для галузі вертикального землеробства. Повністю дослідження можна прочитати тут.

У той час як численні дослідження оцінювали вплив високоенергетичного світла як засобу підвищення поживних якостей салату, що вирощується на вертикальних фермах, більшість досліджень було зосереджено на забезпеченні постійної якості або кількості світла протягом усього виробничого циклу, що зазвичай знижує врожайність або збільшує виробничі витрати. . У цьому новому дослідженні Флоридського університету д-р Селіна Гомес, доцент кафедри садівництва з контрольованим середовищем в Університеті Флориди, яка очолювала дослідження, оцінила використання високоенергетичного світла в кінці виробництва (EOP) як рентабельне. , практика перед збиранням урожаю, яка може дозволити виробникам управляти якістю продукції та підвищувати ринкову вартість салату без негативного впливу на врожай.

«Доктор Тома підійшов до мене, щоб обговорити можливість проведення дослідження, яке призвело до захоплюючих відкриттів як для індустрії вертикального землеробства, так і для споживачів здорової продукції. Метою дослідження було порівняти зростання та накопичення вторинних метаболітів, таких як антиоксиданти, у двох популярних сортів салату з червоним листям, що вирощуються в приміщенні та зазнали впливу різних стратегій високоенергетичного освітлення EOP. Загалом ЕОП із синім чи високоінтенсивним освітленням збільшує вміст антоціанів та антиоксидантну здатність», – зазначив д-р Гомес. «З огляду на потенційні наслідки для виробничих витрат, EOP з додатковим синім світлом є ефективною стратегією підвищення якості вирощуваних у приміщенні червонолистих рослин салату-латуку».

«З огляду на позитивний вплив передбиральної світлової обробки на поживну цінність та товарність сортів салату з червоним листям, вертикальні ферми, такі як Калера, пропонують величезні можливості для доставки свіжої високоякісної продукції на місцеві ринки. Це лише один приклад того, на що здатне вертикальне землеробство», - зазначив доктор Крістіан Тома. «Інвестуючи в нові розробки в галузі науки та технологій, Kalera позиціонує себе як лідер у галузі вертикального землеробства та як експерт у галузі агротехнічної революції. Це нове дослідження відображає важливість постійного навчання нашої компанії, наших клієнтів та галузі передовим методам, навіть якщо ми продовжуємо розширюватись та виходити на нові ринки».

Нове дослідження буде опубліковано незабаром після того, як Kalera оголосила про розширення свого нового підприємства в Атланті, штат Джорджія. У березні компанія Kalera відкрила другу вертикальну ферму в Орландо, Флорида. У той час як ферма Калери в Орландо в даний час є вертикальною фермою з найбільшим обсягом виробництва на південному сході, нове підприємство в Атланті збільшуватиметься більш ніж удвічі, створюючи понад 70 робочих місць для місцевого населення. Як і у випадку з Орландо, Kalera може швидко відкрити свій новітній зростаючий об'єкт в Атланті з використанням власної технології в результаті оптимізованого процесу проектування та будівництва, що ще раз демонструє її здатність швидко масштабувати та розширювати свої вертикальні ферми. Завод в Атланті – третя крита вертикальна ферма в портфелі Kalera, і незабаром до неї приєднаються інші ферми у США та за кордоном.

Про Kalera
Kalera - це технологічно орієнтована вертикальна фермерська компанія з унікальними методами вирощування, що поєднують оптимізовані поживні речовини та легкі рецепти, точний контроль навколишнього середовища та стандарти чистих приміщень для виробництва безпечних, високопоживних, не містять пестицидів, що не містять ГМО овочів незмінно високої якості

і довше термін придатності цілий рік. Високопродуктивні, автоматизовані, керовані даними виробничі потужності гідропоніки були розроблені для швидкого розгортання з найкращими в галузі термінами окупності, щоб вирощувати овочі швидше, чистіше, з меншими витратами та з меншим впливом на довкілля.

Про UF / IFAS
Місія  Інституту продовольчих та сільськогосподарських наук Університету Флориди (UF / IFAS)  полягає у розвитку знань, що стосуються сільськогосподарських, людських та природних ресурсів, та у забезпеченні доступу до цих знань для підтримки та підвищення якості людського життя. Маючи більше дюжини дослідних центрів, 67 окружних офісів розширення, а також відзначених нагородами студентів та викладачів у Коледжі сільськогосподарських та біологічних наук UF, UF / IFAS пропонує науково обґрунтовані рішення для сільського господарства та природних ресурсів штату та всієї Флориди. мешканці.