Світлодіодне освітлення: Останнім часом прийнято вважати, що це найідеальніше освячення. Тому давайте розглянемо, чому варто розпрощатися з люмінесцентними, галогенними та іншими освітлювальними технологіями.

Світлодіоди захопили ринок освітлення з різних причин, перш за все їх тривалий термін служби, зниження споживання енергії та мінімальні вимоги до обслуговування.


Світлодіодне освітлення. Дослідження переваг показують, що

до 2030 року, використовуючи освячення світлодіодів, ми можемо заощадити 190 терават електроенергії на рік, що дорівнює колосальним 15 мільярдам доларів.

Оскільки закупівельна ціна ламп і світильників продовжує падати, все більше і більше людей прагнуть оновити свої світлодіодні системи освітлення, враховуючи їх численні переваги перед традиційними технологіями.

Нижче представлені 7 переваг, якими володіє світлодіодне освітлення.

Енергоефективність
Світлодіодні світильники використовують приблизно на 50% менше електроенергії, ніж традиційні лампи розжарювання, люмінесцентні та галогенні, що призводить до значної економії витрат на електроенергію, особливо для приміщень з підсвічуванням, які служать протягом тривалого періоду часу.
Світлодіоди також

направляють світло в певному напрямку, на відміну від звичайних лампочок, які випромінюють світло і тепло у всіх напрямках (оскільки світлодіоди встановлені на плоскій поверхні, вони випромінюють світло напівсферично, а не сферично). Ця здатність спрямованого освітлення зменшує втрати світла та енергії.

Світлодіодне освітлення. переваги

Подовжений термін
служби
На відміну від ламп розжарювання, світлодіоди не перегорають і не перестають працювати раптово, з часом вони просто тьмяніють. Світлодіоди мають досить тривалий термін служби в середньому від 30 000-50 000 годин (від 4 до 6 років). Але вони можуть працювати і довше, в залежності від якості лампи або лампи.

Звичайна лампа розжарювання працює лише близько 1000 годин (42 дні), компактна люмінесцентна лампа працює від 8000 до 10000 годин (від 1 року до 1,5 року). При

такому тривалому терміні служби світлодіодів вони дозволяють значно знизити трудовитрати при заміні ламп на комерційних підприємствах. При цьому вони не вимагають ретельного догляду.

Світлодіодне освітлення. переваги

Несприйнятливі
до холоду
світлодіоди досить стійкі до холоду, на відміну від люмінесцентних ламп. При низьких температурах люмінесцентні лампи вимагають більш високої напруги для запуску, а світловий потік (сприймана потужність або інтенсивність світла) знижується.

Навпаки, продуктивність світлодіодів зростає зі зниженням робочих температур. Це робить світлодіоди відмінним вибором для використання в холодильних вітринах, морозильних камерах, а також для освітлення автостоянок, вивісок і будівельних майданчиків.

Світлодіодне освітлення. переваги

довговічність
Без ниток розжарювання або
скляних корпусів світлодіоди стійкі до поломок і в значній мірі несприйнятливі до вібрацій та інших впливів. Традиційні лампи розжарювання виготовляються на скляній або кварцовій зовнішній поверхні. Вони дуже крихкі і легко ламаються.

Миттєве включення
Більшість люмінесцентних і HID-ламп не забезпечують повну яскравість в момент включення. Коли вони включені, їм потрібно більше трьох хвилин, щоб досягти максимальної світловіддачі. Світлодіоди ж практично миттєво починають світити на всі 100%.

Світлодіодне освітлення. переваги

Димреуемость  (можливість регулювання ступеня яскравості)
Для того, щоб зробити комерційні люмінесцентні системи освітлення димулятивними, можуть знадобитися гроші
, але світлодіоди, як напівпровідникові прилади, за своєю суттю сумісні з органами управління. Деякі світлодіоди можуть бути затемнені до 10% світлового потоку,
в той час як більшість люмінесцентних ламп досягають майже 30% повної яскравості. Світлодіоди також пропонують безперервне затемнення, на відміну від ступінчастого (де перехід від 100 до 10% світлового потоку є скоріше багаторівневим).

Світлодіодне освітлення. переваги Відсутність ІЧ або

УФ-випромінювання

Менше 10% енергії, використовуваної лампами розжарювання, фактично перетворюється у видиме світло, велика частина потужності перетворюється в інфрачервоне (ІЧ) або випромінюване тепло.

Надмірне тепло і ультрафіолетове випромінювання (УФ) створюють небезпеку опіку для людей і матеріалів.

Світлодіоди випромінюють світло практично без ІЧ або УФ-випромінювання. Швидкий прогрес у технології світлодіодного освітлення з великими
вдосконаленнями
призвів до зниження витрат та підвищення надійності світлодіодів. І

  хоча може бути спокусливо припустити, що світлодіоди є правильним вибором для всіх застосувань через їх енергоефективність, вибір повинен базуватися на комбінації факторів, включаючи якість світла та розподіл,
дімваемость  та тривалість життя.