Сьогодні ми хотіли б обговорити таку важливу тему як світлодіодне освітлення в транспортній інфраструктурі. Вже давно стало зрозуміло, що світлодіодні технології відіграють ключову роль у створенні безпечного, комфортного та ефективно керованого середовища. І що важливо, вони дозволяють владі економити значні суми на експлуатаційних витратах та технічному обслуговуванні.

Світлодіоди рівномірно висвітлюють всю прилеглу територію, що зрештою зводить до мінімуму ризик виникнення аварій та нещасних випадків.

На думку провідних виробників вуличних LED-світильників, вплив технологічних досягнень змінив всю сферу освітлення на краще. Найновіші інноваційні рішення (адаптивне освітлення, теплові датчики, датчики руху тощо), тепер не просто здатні забезпечити високу ефективність та продуктивність, плюс до всього вони:

Безпечні;
Екологічні;
Енергоефективні.


Нижче ми перерахували сфери, які згодом мають повністю відмовитися від використання застарілих систем освітлення та перейти на сучасніше світлодіодне.

Світлодіодне освітлення у транспортній інфраструктурі
Дороги та шосе
Вся Росія прикрашена дорогами як намистом. Ті, хто хоч раз подорожував на машині знають це. І що вже таїти, не скрізь дороги рівні, не скрізь укладені з дотриманням необхідних стандартів. Установка освітлювального обладнання - це необхідний захід, що забезпечує безпечне пересування транспорту дорогами та шосе, особливо в нічний час. Саме завдяки висвітленню ризик виникнення ДТП зводиться до мінімуму.

Залізниці та метро
У місцях великого скупчення людей (станції метро, залізничні вокзали, автовокзали) освітлення є універсальним засобом, без якого вся робота просто встала б. По-перше, воно створює комфортне і функціональне середовище, в якому відвідувачі можуть швидко і без проблем знайти те, що їм потрібно:

входи/виходи;
туалети;
кімнати матері та дитини.
Та й загалом дуже важливо, щоб відвідувачі могли пересуватися по приміщенню. По-друге, продумане освітлювальне обладнання забезпечує безпеку пасажирів за будь-яких обставин.

Аеропорти
Аеропорти – це дуже розвинена сфера перевезень. Щодня його відвідують мільйони людей. Не важко уявити, які складні операції необхідно виконати для обслуговування такого великого потоку відвідувачів. З цієї причини системи освітлення в аеропортах мають виконувати безліч функцій.

На думку виробників світлодіодного освітлення, адміністрація аеропорту має забезпечувати:

відповідний рівень освітленості приміщень;
безпека пасажирів та відвідувачів аеропорту;
оперативну ефективність всіх систем (зокрема системи освітлення).
Необхідний рівень освітленості терміналів становить від 150 до 300 лк (люкс). Однак у деяких частинах аеропорту можуть бути виключені з міркувань безпеки.

Висновок
Висвітлення захищає не лише людей, а й громадське майно. Саме воно допомагає створити середовище, що ідеально підходить як для пасажирів, так і для водіїв та відвідувачів.