Світлодіодне освітлення для складів має ряд переваг перед звичайним освітленням. Світлодіоди не тільки забезпечують підвищену енергоефективність, ефективність обслуговування, а також краще освітлення. Однак є ще кілька значущих речей, які світлодіоди забезпечують на складах і великих відкритих просторах. До речі, більшість людей, не маючи професійних знань, навіть не звернуть на це уваги. Багато з цих речей пов'язані з технологічними відмінностями між світлодіодними лампочками та іншими.

Що це значить?

Для складів зазвичай використовується одне з двох джерел світла:

  1. лінійні люмінесцентні лампи;
  2. металогалогенові лампи.

Хоча люмінесцентні і металогалогенові лампи краще, ніж лампи розжарювання, вони все ж не вирішують таких проблем, як:

  1. небезпечна утилізація;
  2. менший термін служби;
  3. Нижча якість світла.

Це те, що знають всі. Нижче ми описали 3 факти, які зазвичай не так часто піднімаються і обговорюються, але які мають велике значення, коли мова йде про загальну ефективність системи освітлення.

Світлодіодне освітлення для складів – переваги

Світлодіоди швидко вмикаються

По-перше, ті ж металогалогенові лампи славляться тривалим часом прогріву (15-20 хвилин) - саме стільки часу потрібно їм для роботи на повну потужність. Саме з цієї причини на спортивних стадіонах (можливо, ви навіть бачили таке) світло включається задовго до повного заходу сонця. Іншими словами, щоб стадіон був повністю освячений після заходу сонця, лампи потрібно прогрівати не менше 20-25 хвилин. І весь цей час спалюється енергія. І ваші гроші.

По-друге, металогалогенові лампочки менш ефективні при меншій потужності, тому при нагріванні до повної потужності вони спалюють більше енергії на одиницю світлового потоку (люмен).

Яскраве світло проти тьмяного

Світло світлодіодних лампочок яскравий і чистий. Звичайно, для затемнення світлодіодного обладнання потрібне спеціальне обладнання. На щастя, це обладнання доступне, просте в монтажі та додає значну цінність всьому освітлювальному рішенню.

Світлодіоди стають максимально ефективними, коли працюють на повну потужність (на відміну від металогалогенових ламп).

Крім того, термін служби лампочок збільшується при роботі пристрою на повну потужність. Це дозволяє бізнес-лідерам заощадити ще більше грошей, розумно керуючи своєю системою освітлення.

Що це значить? Для максимальної ефективності багато підприємств встановлюють датчики руху в парі зі світлодіодними лампочками. Датчики підлаштовуються під навколишнє середовище, пересування людей або навіть до конкретного об'єкта.

Можливість частого перемикання

Крім того, світлодіоди можна включати і вимикати. Часте перемикання не впливає на якість і кількість світла. Ви можете вимикати світло, коли вони вам не потрібні, і вмикати їх, коли вони вам потрібні. Для тих же металогалогенових ламп такі маніпуляції будуть проблематичними. Адже якщо їх вимкнути, то на те, щоб повернути їх назад, піде довгих 15-25 хвилин.

В цілому, світлодіоди являють собою вдосконалене рішення для великих підприємств, які прагнуть контролювати свої витрати на електроенергію. Більшість організацій можуть заощадити завтра, просто скориставшись послугами Svetal. Ми можемо вам допомогти!