підприємство в Денвері, штат Колорадо, з гордістю повідомляє, що тепер є офіційним дистриб'ютором світлодіодних світильників Mars Hydro LED Grow Lights.
Ці світильники є кращими виробниками для вирощування рослин для гідропонної індустрії. Вогні для вирощування рослин виявились дуже популярними.

Денніс Гронбек з Illuminex, Inc. каже: LG LED Solutions Limited (також відома як «Mars Hydro») є і залишається інноваційним лідером у виробництві світлодіодних світильників для вирощування рослин з 2009 року, який успішно створив відомий і шановний бренд в індустрія гідропоніки. Ми – незалежна компанія, а це означає, що всі дослідження, проектування, розробка, виробництво та випробування виконуються нашою власною командою, яка надзвичайно віддана створенню унікальних продуктів, які ми надаємо».

Illuminex пропонує лише ті продукти, які відповідають стандартам якості, з якими інші компанії просто не можуть зрівнятися. При цьому їх ціни доступні, без необхідності використовувати хитрощі, щоб зацікавити людей продуктами. Це філософія, яку компанія успішно проводить із 2009 року.

Успіх і популярність фірмового магазину пояснюється тим, що вся його продукція відрізняється винятковою якістю, але має велику цінність. Вони пропонують ряд різних розмірів і модулів, так що люди можуть купувати саме те, що їм дійсно потрібно, незалежно від їхньої зони покриття та ступеня контролю над своїми зусиллями. «Завдяки максимальній продуктивності, чудовому контролю та найбільшій площі покриття, ви можете вибирати з широкого спектру моделей та розмірів, які ми пропонуємо, щоб задовольнити потреби будь-якого виробника», - додає Денніс Гронбек. "Перевірте наші продукти зараз, щоб визначити, яка модель чи світлодіодні лампи для вирощування рослин Mars Hydro найкраще підходить для вашого застосування, або зв'яжіться з нами у будь-який час".

Тим часом компанія Illuminex, Inc. працює вже понад шість років, за цей час вони заробили відмінну репутацію в галузі надання високоякісної продукції за доступними цінами. Вони вважають себе не лише експертами в галузі світлодіодів, а й експертами в галузі світлодіодного освітлення для вирощування рослин. Зосередивши увагу на обслуговуванні клієнтів та увазі, компанія виділяється, створюючи міцну репутацію.