Переваги світлодіодного освітлення досить великі. Тому не дивно, що світлодіоди дуже швидко стали затребуваними. І так само швидко інші види освітлення були зміщені в сторону.

За оцінками Міністерства енергетики, до 2030 року світлодіодне освітлення допоможе нам заощадити до 190 терават-годин електроенергії на рік. Якщо перевести це в грошовий еквівалент, то він буде дорівнює 15 мільярдам доларів. У рублях це буде колосально велика сума.

Оскільки закупівельна ціна світлодіодів поступово знижується, все більше підприємств прагнуть перейти на більш ефективну систему освітлення.

Переваги світлодіодного освітлення

Висока енергоефективність

Завдяки високій світловіддачі світлодіоди здатні перетворювати 70% своєї енергії в світло. Це робить їх більш енергоефективними, ніж інші лампи. Звичайні лампочки перетворюють енергію не в світло, а в тепло. Приклад: Для того щоб отримати стільки ж світла, скільки 40-ватна лампочка розжарювання, потрібна невелика 6-ватна світлодіодна лампочка.

Тривалий термін служби

Для власників бізнесу це одна з найбільш вагомих переваг. Елементи, що входять до складу світлодіода, і спосіб, яким він випромінює світло, значно збільшують термін їх служби. Там, де закінчується термін експлуатації інших ламп (як при правильному, так і при неправильному використанні) - низький рівень нагріву, довговічність і енергоефективність світлодіодної лампи дозволяють їй працювати дуже довго - близько 35-50 тисяч годин.

Широкий діапазон світіння

Світлодіоди пропонують користувачам широкий діапазон колірних температур без використання світлофільтрів, тому вони можуть світитися десятками різних кольорів в діапазоні RGB.

Мінімальна кількість випромінюваного тепла

Лампочка розжарювання працює, нагріваючи нитку розжарювання до температури, яка виробляє світло. Світлодіодна лампа використовує електромагнітну енергію для виробництва світла. Перетворюючи енергію в світло (замість тепла), світлодіоди можуть працювати при дуже низьких температурах, чого не можуть інші типи лампочок.

Надійність у використанні

Світлодіоди - дуже міцний і надійний вид освітлення. Так як у них немає нитки розжарювання або крихких елементів, вони можуть:

  1. Робота при низьких і високих температурах;
  2. Витримують сильні зовнішні впливи і вібрації.

Саме така стабільність робить світлодіоди ідеальним вибором для використання в сферах діяльності, які схильні до перепадів температури, вібраційних коливань і т. Д.

Безпека використання

Мабуть, найбільш часто не береться до уваги перевага. Коли справа доходить до освітлення, небезпека номер один - це виділення тепла. При недотриманні заходів безпеки на виробництві може виникнути пожежа.

Важливо: традиційні лампи розжарювання перетворюють більше 90% всієї енергії в тепло.

Оскільки світлодіоди практично не виділяють тепло, вони безпечні для установки і використання на заводах / складах / торгових центрах.

спрямоване випромінювання

За конструкцією світлодіоди випромінюють світло в одному напрямку (180 градусів), а не навколо себе. Це допомагає зменшити споживання енергії, оскільки світло не втрачається або не розсіюється. Будь-який інший тип освітлення випромінює світло на 360 градусів. Таке випромінювання вимагає додаткових пристроїв для відбиття та/або перенаправлення світла. Це в цілому збільшує вартість системи і неминуче призводить до певних грошових втрат.

Спрямований характер світлодіодів робить їх ідеальним виконавцем для таких завдань, як освітлення робочого місця.

Миттєве включення

При включенні світла потрібно почекати кілька хвилин, перш ніж лампа досягне максимальної світловіддачі. На відміну від компактних люмінесцентних люмінесцентних ламп, прогрівання яких займає кілька секунд, світлодіоди працюють на повній яскравості з моменту натискання перемикача.