Якісне освітлення спортивних споруд необхідно для того, щоб глядачі могли бачити все без будь-яких спотворень. Особливо це актуально для наступних об'єктів:

  1. Спортивні стадіони;
  2. Басейни;
  3. Ролики;
  4. Спортивні майданчики/зали;
  5. Тенісні корти і т.д.

Іншими словами, ті місця, де змагання будуть проходити перед великою кількістю людей і транслюватися по телебаченню. Адже від грамотно організованого освітлення спортивних споруд залежить не тільки комфорт спортсменів, а й безпека всіх присутніх людей (суддів, учасників, глядачів тощо).

Освітлення спортивних споруд

Освітлення стадіону

Взагалі, для освітлення спортивних стадіонів використовуються спеціальні прожектори, які встановлюються на високих опорах по краях поля. Завдяки такому розташуванню можливо рівномірне освітлення всього поля.

Лампи, які використовуються на стадіонах, повинні давати чітко спрямоване світло, інтенсивність якого буде дуже високою. І чим сильніше ця інтенсивність, тим вище можна змонтувати прожектор. Дане обладнання виконано в міцному алюмінієвому корпусі із захисним склом, тому воно відмінно працює навіть в найнесприятливіших погодних умовах.

Освітлення басейну

Не потрібно бути фахівцем, щоб розуміти, що світильники, які будуть використовуватися для освітлення басейнів, повинні бути захищені від надмірної вологості і прямого контакту з водою. З цієї причини таке освітлення пред'являє особливі вимоги як до безпеки, так і до якості світла. Особливо це стосується ламп, які будуть кріпитися безпосередньо у воді. Такі світлодіоди, по-перше, відрізняються високою енергоефективністю. По-друге, в них використовується низька напруга (щоб мінімізувати шкоду для людини).

Освітлення льодових ковзанок

Що стосується освітлення льодових ковзанок, то до нього важливо підійти з розумом і відповідально. В цьому випадку необхідно продумати систему освітлення і вентиляції, щоб уникнути утворення конденсату на льоду катка.

По-перше, лампи для роликів повинні бути оснащені ударостійким корпусом, а сама оптична частина повинна бути захищена. Це необхідно для того, щоб лампи були здатні витримувати удари шайб (під час занять спортом і тренувань).

По-друге, лампи не повинні виділяти надмірну кількість тепла, щоб уникнути танення льоду і утворення конденсату.

Світильники для тренажерних залів

Зараз багато тренажерні зали використовуються не тільки за прямим призначенням. Вони використовуються для ряду інших видів діяльності:

  1. Культурні програми;
  2. Партія;
  3. Конференція;
  4. Презентації і т.д.

З цієї причини безпеку, комфорт і якість освітлення відіграють першорядну роль. Як показує наш досвід, лампи з холодними відтінками світла справляються з цим завданням максимально ефективно. Для забезпечення розсіяного світла (тобто спрямованого в усі боки) використовуються світлодіодні лампи.

Якщо мова йде про закритий спортзал, то до конструкції світильників пред'являються особливі вимоги. Для виготовлення цих освітлювальних приладів необхідно використовувати ударостійкі матеріали, що захищають джерело світла від ударів.