Одержимість нашого світу космосом дуже очевидна у наш час. Ми постійно шукаємо відповіді на нескінченні питання про наш Всесвіт. Одне з найбільших питань, яке ставлять, - чи є життя стійким на інших планетах, крім Землі? Як ми будемо виробляти їжу та воду? Чи можливо все це за нашого життя? Ми здійснили поїздки на Місяць, зробили відкриття на Марсі, але чи можемо знайти рішення дилеми продовольчих культур?

Відповідь – так, з невеликою допомогою наших друзів, світлодіодів.

ЧОМУ СВЕТОДІОДИ РОБИТЬ ДОБРІ СВІТИЛЬНИКИ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР
Світлодіоди стають наступним великим кроком у домашньому сільському господарстві. За даними GE Reports, вони показали більш високу врожайність за більш короткого вегетаційного періоду, незалежно від клімату на відкритому повітрі. То чому і як світлодіоди стають популярними як домашнє освітлення в сільському господарстві?

Хоча сільське господарство у приміщеннях не є новою концепцією, світлодіодні ліхтарі змінюють ландшафт. Світлодіоди є енергоефективною альтернативою натрієвим лампам високого тиску (HPS), які зазвичай використовуються в теплицях. Світлодіоди холодніші та в цілому більш енергоефективні, ніж лампи HPS, що допомагає зменшити проблеми з контролем клімату та температурою у приміщеннях для сільського господарства. Вартість живлення ламп HPS в порівнянні зі світлодіодами вимагає в 400 разів більше енергії для отримання того ж урожаю!

СВІТОДИОДИ CROP LIGHTS У КОСМОСІ
Нещодавнє дев'ятитижневе дослідження, проведене спільно з Філліпсом та Центром сільського господарства з контрольованим довкіллям Університету Арізони, перевірило способи вирощування продуктів харчування з низьким енергоспоживанням, щоб нагодувати астронавтів під час польотів на Місяць, Марс та інші країни. Група дослідників замінила лампи HPS на світлодіоди та була вражена результатами. Салат, вирощений під цими світлодіодами, давав 54 г/кВтг свіжого їстівного салату порівняно з 24 г/кВтг салату, вирощеного з використанням ламп HPS.

Світлодіоди не лише підвищували врожайність, а й споживали набагато менше енергії, ніж лампи HPS. Це забезпечує більш ефективне використання ресурсів космонавтами при тривалих космічних польотах. Більш того, світлодіоди можна налаштувати на певну довжину хвилі та колір для певних типів рослин, щоб створити найкраще середовище для вирощування!