Із запуском нових нових світлодіодних світильників для вирощування рослин серії ARC 2.0 ми глянули на ситуацію з конкурентами. Ми були здивовані, наскільки складно порівнювати джерела світла навіть за умови використання об'єктивних показників. Ми дізналися так багато, що вирішили поділитись деякими практичними порадами, які ви можете використовувати при покупці світлодіодного світильника для вирощування рослин.

Вихідна Довжина Хвилі
Незалежно від того, який тип світильників для вирощування ви використовуватимете, вам необхідно розуміти вихідну довжину хвилі і те, як її можна виміряти та проаналізувати. Однак вибір та купівля світлодіодного світильника для вирощування рослин тільки на основі PAR – не найкраща ідея.

Що таке ФАР (фотосинтетично активне випромінювання)?
PAR або фотосинтетично активне випромінювання означає корисне світло, яке поглинатимуть рослини. Решта випромінюваного світла відбиватиметься від рослин. Таким чином, PAR не вимірює весь світ, що виходить від джерела, але довжини хвиль, які будуть використовувати рослини, можливо, є найбільш важливим показником при покупці світлодіодного світильника для вирощування рослин, хоча це може вводити в оману.

Як виміряти і зрозуміти значення PAR?
Зазвичай PAR вимірюється за допомогою PPF (фотосинтетичного фотонного потоку) або PAR-метра, який показує, скільки фотонів світла в секунду контактуватиме з рослиною. Однак потрібно знати, що значення PAR для світла змінюються в залежності від висоти, на якій вони вимірюються. Будьте обережні, якщо виробник світлодіодів не повідомляє висоту, де вони вимірюють значення PAR. Ще краще пошукайте діаграми, в яких вказані значення PAR на різній висоті, та використовуйте отриману інформацію для порівняння. Таблиця значень PAR розширених світлодіодів тут.

Чим вище PAR, тим краще світлодіодний світильник для вирощування рослин
Намальовані Ватти
Потужність у ватах - ще один вимір, який часто називають світлодіодними компаніями.


Що Вимірюють Вати У Світлодіодних Світильниках Для Вирощування Рослин?
Ватт вимірює споживання енергії, а чи не потужність. Вони говорять нам, скільки енергії потрібно світла. Деякі компанії, що виробляють світлодіодне освітлення, хочуть переконати вас, що ці два показники - те саме, але це не так.

Як зрозуміти Потужність І Її Співвідношення З Ефективністю
Якщо ефективність і потужність світла не визначаються потужністю, як вони визначаються? Починаючи з якості компонентів та матеріалів та закінчуючи фактичним дизайном (вентилятори, радіатори, щільність мікросхем). Може навіть існувати зворотна кореляція, і джерела світла, що вимагають більше ват, можуть бути менш ефективними. Іншими словами, якщо компанія з виробництва світлодіодних світильників для вирощування рослин хвалиться своєю потужністю, ви повинні пам'ятати, що це може вводити в оману, і вам, можливо, слід провести додаткові дослідження.

Передові Світлодіодні Компанії Пропонують Продукти, Які Знижують Споживання Енергії, Покращуючи У цьому Продуктивність
Інноваційні світлодіодні компанії використовують високоякісні світлодіоди, сучасні лінзи та модернізують свою продукцію, щоб знизити споживання енергії за одночасного підвищення продуктивності. Наприклад, Advanced LED ARC Series 2.0 споживає на 16% менше енергії просто тому, що він не має внутрішнього вентилятора. Це майже 20% скорочення споживання електроенергії без зниження продуктивності. Це очевидно в нашому ARC 900, який включає шістнадцять 180-ватних качанів (загальна потужність 2880 Вт), споживаючи при цьому всього 780 Вт енергії. Для порівняння: лампи конкурентів включають світлодіоди потужністю 2100 Вт, але споживають колосальні 1050 Вт. Найгірше, ціна на світильник вище, ніж у Advanced LED ARC 900.

Якість Компонентів
Третім міркуванням при купівлі такого світильника є якість компонентів, які використовуються під час виробництва світлодіодних світильників для вирощування рослин.

Високоякісні світлодіодні чіпсети
Виробництво високоякісних діодів обходиться недешево, оскільки кожен продукт повинен відповідати ряду конкретних вимог і випромінювати абсолютно правильні довжини хвиль, добре функціонуючи протягом тривалого часу. Хороші світлодіодні чіпсети з діодами, що відповідають цим критеріям, виготовляються лише деякими шановними виробниками. Ось чому так важливо шукати чіпсети відомих виробників (Advanced LED використовує бренд Cree) та світлодіоди, вироблені в Америці. Чому? Ці компоненти пройшли лабораторні випробування та довели свою ефективність та довговічність. Всі ми мали досвід купівлі недорогого продукту без назви, який, здається, відмінно працює протягом декількох тижнів, а потім згоряє. Високоякісні світлодіодні чіпсети нічим не відрізняються.

Вентилятор проти радіатора
Світлодіодні ліхтарі дуже ефективні і тому воліють більшістю садівників. Про

Проте, хоча вони не споживають занадто багато енергії, вони, як і раніше, виділяють тепло, випромінюючи світло. В останні роки виробники світлодіодних світильників для вирощування рослин поставили собі за мету вирішити цю проблему і знизити тепловиділення настільки, щоб світло можна було розмістити всього за кілька сантиметрів від рослини. Намагаючись вирішити цю проблему, виробникам довелося вибирати між двома варіантами: активне охолодження (з вентилятором) та пасивне (з радіатором). Хоча вентилятори мають високу продуктивність, вони створюють багато шуму і накопичують багато бруду. Ось чому ми з Advanced LED вирішили зробити світлодіоди безвентиляторними та вибрали альтернативу охолодженню в особі ефективних радіаторів. Ми розробили їх таким чином, щоб вони поглинали більшу частину тепла. До того ж світильники серії ARC 2.0 з більшою площею поверхні.

Чудові Якісні Світлодіодні Лампи Вирощування Виправдовують Вкладення
Високоякісні світлодіодні лампи для вирощування рослин – це інвестиція, яка має тривати роками. Ось чому при покупці світлодіодної лампи не поспішайте та виконуйте домашню роботу. Вивчіть технологію, що використовується виробником, а також якість та походження їх компонентів та матеріалів. Використовуйте ці прості поради для порівняння перед покупкою, щоб мати чіткіше уявлення про особливості окремих продуктів.