Вуличні LED світильники для паркування справді дуже важливі! Чому? Паркування для машин надає мешканцям будинку, клієнтам та відвідувачам місце для стоянки автотранспорту біля промислових та комерційних будівель чи підприємств. Зручність, яка дає наявність паркування, – сильний інструмент, який дозволяє підвищити лояльність відвідувачів.

Але коли востаннє ваша компанія оновлювала лампочки у вуличних ліхтарях? А як щодо сучасного обладнання, яке скоротить ваші щомісячні витрати та зробить вашу організацію енергоефективнішою?

І зараз ми говоримо не про повторне укладання асфальту ... ми говоримо про заміну ваших застарілих вуличних світильників на світлодіодні.

Чому вуличні LED світильники для паркування кращі, ніж будь-які інші джерела світла?
Між світлодіодним (сучасним) та більш застарілими способами освітлення існує кілька ключових відмінностей, які, як ми вважаємо, варто розглянути докладніше.

Почнемо з найголовнішого — як світлодіод генерує світло. Більшість вже застарілих технологій освітлення використовують комбінацію ниток та деяких матеріалів (наприклад, таких як ртуть) для створення світла, але в цьому сценарії є три великі проблеми:

Більшість енергії, створюваної з допомогою застарілої технології освітлення, виділяється як тепла, а чи не світла. Це призводить до високого споживання енергії (і, отже, вищих витрат);
Звичайні лампочки створюють всеспрямоване світло, якому потрібний світильник для спрямування світла;
Більше механічних компонентів (нитка розжарювання, контактні дроти, опорні дроти, кріплення, скло тощо) означає те, що буде велика ймовірність, що щось зламається або вийде з ладу.
Отже, як вуличні світильники LED вирішують ці проблеми? По-перше, світлодіоди енергоефективні, оскільки практично не виділяють тепла. По-друге, вони виробляють спрямоване світло, це означає, що менше світла витрачається марно. По-третє, технологія світлодіодного освітлення максимально проста, тому для його обслуговування вам знадобляться мінімальні зусилля.

Як виглядають вуличні LED світильники
Як кажуть, одна картинка коштує тисячі слів! Нижче ми прикріпили фото, як виглядала парковка до того, як на ній було встановлено світлодіодне освітлення і після. Різниця очевидна!

Однією з найбільш очевидних переваг є яскравіше світло, яке відображає природний колір об'єктів. Ви також можете побачити те, що LED ліхтар висвітлює велику площу паркування. Це означає, що для отримання однакової кількості світла потрібно менше ліхтарів.

Те, що ви не побачити не зможете, проте ці переваги однаково є:

LED світильники споживають на 50-75% менше енергії, ніж застарілі аналогії. Це призводить до зниження витрат на освітлення паркування. У нас є клієнти, які щомісяця заощаджують на своїх рахунках за електроенергію понад 75;
Коли парковка доглянута та яскраво освітлена, то клієнти ставляться до вашої компанії більш лояльно;
Окупність світлодіодних світильників складає 3 роки.