Вибір правильного рецепту світлодіодної лампи для вирощування рослин для кімнатних культур має важливе значення для забезпечення здорових рослин з якостями найбільш бажаними споживачами.

Світлодіоди, що випромінюють далеке червоне і червоне світло, регулюють цикл проростання і цвітіння рослин.
Так само, як розташування поля, на якому фермер вирощує свої культури, впливає на здоров'я та структуру рослин, а також на якість та кількість врожаю, ваш вибір освітлення для ваших кімнатних приміщень для вирощування впливає на різні характеристики рослин. З 2001 року у Технологічному центрі Стокбріджа у Великій Британії вивчається вплив світлодіодного освітлення на вирощування рослин у приміщенні. На додаток до їх знаходження , що вартість світлодіодного освітлення 83 percen тЧто стосується ламп HPS, дослідження науковців, що продовжується, надало докази різних способів, якими якість і кількість світлодіодного освітлення впливає на зростання, здоров'я і характеристики рослин. Вивчивши цю інформацію та застосувавши це дослідження до своїх операцій з вирощування, ви можете оптимізувати виробництво сільськогосподарських культур, щоб максимізувати отримуваний дохід.

Графік Збору Урожаю Шляхом Регулювання Кількості Світла
Кількість світла, що вимірюється інтенсивністю світла у ватах і кількістю світла, якому рослина піддається щодня, впливає на швидкість фотосинтезу рослини. При перегляді інформації про джерела світла ви можете зустріти абревіатуру PAR, яка означає фотосинтетично активне випромінювання і відноситься до світла з довжинами хвиль від 400 до 700 нм. Швидкість фотосинтезу рослини визначає кількість енергії, доступної зростання. Оптимізуючи кількість освітлення для конкретних культур, ви можете визначити, коли вони будуть готові до збирання та продажу. Крім того, кількість світла також впливає на розмір, міцність та здоров'я листя ваших рослин, а також на здатність рослини протистояти шкідникам та хворобам.

Вплив Рецептів Світлодіодного Освітлення На Характеристики Рослин
Колір світлодіодних ліхтарів, який найкраще підходить для ваших кімнатних культур, багато в чому залежить від типу рослин, які ви вирощуєте. Наприклад, якщо вам потрібен компактний салат, вам знадобиться суміш червоних та синіх вогнів. Якщо ви плануєте вирощувати виноградні лози, наприклад, огірки, вам слід використовувати світло, що падає в дальньому червоному спектрі, оскільки світло з такою довжиною хвилі змушує рослини розтягуватися. Довжина хвилі світла, що використовується для вирощування рослин, також впливає на смак та текстуру рослини. Фактично, вчені виявили, що фрукти, вирощені при світлі світлодіодів, солодші, ніж фрукти, вирощені за інших типів світла.

Вибираючи світлодіодні ліхтарі, зверніть увагу на поєднання джерел світла, що використовуються, оскільки деякі кольори скасовують ефекти інших джерел світла. Наприклад, далеке червоне світло нейтралізує червоне світло, а зелене світло протидіє світла, що потрапляє у синій спектр. Якщо ви не впевнені у кращому рецепті світлодіодного освітлення для ваших рослин, проконсультуйтеся зі спеціалістами з світлодіодного освітлення.