Ліхтарі для вирощування рослин – не нова ідея на сільськогосподарському ринку. Багато фермерів і виробників використовують натрієві і металогалогенні лампи високого тиску для вирощування. Однак ці джерела світла не можуть запропонувати рослинам певні довжини хвиль для оптимізації та скорочення часу зростання. Вони також ризикують спалити врожай, якщо поставити надто близько до рослини. Тепер світлодіодні світильники для вирощування рослин змінюють ринок світильників для вирощування рослин та обличчя сільського господарства загалом.

Світлодіодні лампи для вирощування рослин: як вони працюють
Для фотосинтезу рослинам потрібно більше довжин хвиль червоного та синього світла, ніж довжин хвиль зеленого світла. Завдяки новій світлодіодній технології світильники можуть доставляти рослин тільки необхідні довжини хвиль. Це зводить до мінімуму споживання енергії, при цьому підживлюючи рослини, і збільшує рентабельність інвестицій в урожай рослин.

Хоча світлодіоди мають перевагу перед традиційними світильниками для вирощування рослин за рахунок зниження енерговитрат, вони також приносять користь рослинам загалом. Через знижену тепловіддачу світлодіодні лампи для вирощування з меншою ймовірністю обпалять рослини, дозволяючи лампам перебувати ближче до них у період вирощування. Дослідження також показали, що світлодіодні лампи для вирощування скорочують час вирощування до збирання врожаю на 10%.

Щоб намалювати картину, період вирощування салату становить близько 30 днів. У разі використання світлодіодних світильників період вирощування скорочується до 27 днів. Протягом року фермер може зібрати 13 урожаїв замість звичайних 12. Це приклад того, як концепція світлодіодних світильників для вирощування змістилася зі зниженням витрат на енергію та тепловиділення на підвищення врожайності рослин.

ЯК Світлодіодні лампи для вирощування можуть змінити вигляд сільського господарства
У той час як більшість сучасного сільського господарства знаходиться у відкритих сільських районах, світлодіодні ліхтарі відкривають можливості для міського сільського господарства. На відміну від вирощування продуктів харчування в сільських районах та їх доставки у великі мегаполіси, міські фермери могли створювати закриті ділянки для вирощування, вирощуючи свіжі місцеві продукти поблизу будинку. Хоча обробляти землю у великих містах неможливо, багато занедбаних або не зданих в оренду будинків може бути перетворено на міські ферми.