Виробники продуктів харчування та напоїв – це унікальні підприємства з високими вимогами до енергії та продуктивності. Фактично, 15% споживання енергії у Росії посідає харчову промисловість. Звичайно ж, очевидно, що величезний розмір цих заводів означає велике споживання енергії, однак є й інші причини.

По-перше, більшість підприємств харчової промисловості працюють цілодобово та без вихідних. По-друге, на таких заводах є власні морозильні камери, які:

Працюють без перерви;
Використовує багато енергії для правильного функціонування.
Таким чином, велике споживання енергії у цій галузі просто неминуче! Світлодіодне освітлення – це просте у реалізації енергозберігаюче рішення. Встановивши світлодіодні світильники, ви одразу відчуєте, як зменшується рахунок за електроенергію.

Світлодіодне освітлення у харчовій промисловості

Енергозбереження

Ми вже сказали про це трохи вище. Однак саме енергозбереження є причиною №1, через яку підприємства з виробництва продуктів харчування та напоїв переходять на світлодіодні технології. Ви можете заощаджувати до 90% енергії в порівнянні зі застарілими версіями освітлення.

Низькі витрати на технічне обслуговування та тривалий термін служби

Світлодіодні освітлювальні прилади вимагають набагато менших витрат на технічне обслуговування, ніж застарілі побратими. По-перше, їх термін експлуатації набагато більший, а це означає, що вам не доведеться змінювати їх занадто часто, що заощадить вам гроші. Світлодіодні ліхтарі виготовляють із матеріалів, які здатні витримувати сильні навантаження, а це означає, що вони не зламаються в невідповідний момент.

Збільшення продуктивності працівників

Як ми говорили у наших статтях, рівень висвітлення значно впливає на працездатність працівників. Якщо світло неякісне і недостатньо яскраве, продуктивність праці зменшується. Більш яскраве і чітке світло означає, що співробітники будуть краще бачити, що вони роблять, до того ж це питання безпеки.

Світлодіоди також відомі кращим індексом передачі кольору, який є мірою того, наскільки освітлюваний предмет або поверхня точно відповідає його фактичному кольору.

Безпека

Обробка та виробництво харчових продуктів потребує копіткої роботи та використання небезпечних інструментів, таких як ножі та леза. Тому якщо освітлення світить без відблисків, це зводить до мінімуму появу нещасних випадків.

Світлодіодні ліхтарі виробляються без використання токсичних матеріалів, таких як ртуть, також у них не використовується скло, яке може розбитися та нашкодити здоров'ю співробітників.

Коли світлодіоди використовуються на парковках та інших відкритих просторах, ви не отримаєте те типове жовте світло, яке випромінюють старі світильні пристрої. Якщо ваші співробітники працюють у нічну зміну, наша робота і ваш обов'язок — забезпечити їм безпеку, щоб дістатися своїх автомобілів у будь-який час.

Світлодіодні ліхтарі призначені для миттєвого включення без подразнюючого мерехтіння або періоду прогріву.

Можливість використання у холодильних установках

Світлодіодне освітлення може працювати за будь-яких умов, як за дуже високих температур, так і за дуже низьких. І, як згадувалося, світлодіодні світильники не випромінюють тепло, а це означає, що їх можна використовувати в морозильних камерах.

Датчики руху, сучасні технології

Сучасне світлодіодне освітлення може бути оснащене датчиками руху та елементами управління, тому освітлення включатиметься лише тоді, коли до приміщення заходить людина, що знову ж таки економить ваші гроші.