Легалізація марихуани в Канаді була проблемою майже сторіччя тому і нарешті зважилася на початку цього року. Рекреаційна марихуана дозволена для використання, вирощування та зберігання на всій території країни.

Походження
Вперше марихуана була заборонена у Канаді 1923 року. П'ятнадцять років по тому на сприйняття людьми марихуани вплинуло те, що ЗМІ описали її як життя, що руйнує, і різною мірою руйнує мозок. У 1938 році Оттава ухвалила закон, який забороняє вирощувати марихуану без офіційного дозволу Міністерства охорони здоров'я. Присутність посівів канабісу для дослідницьких цілей у столиці та поблизу Монреалю було знищено. 1983 року спроби утримати людей від вживання рекреаційної марихуани тривали. ЗМІ знову відіграли вирішальну роль, переслідуючи підлітків за допомогою спроб боротьби з марихуаною.

З 17 жовтня 2018 року люди святкують нагоду легально купувати рекреаційну марихуану. Тим не менш, є кілька встановлених правил, яких необхідно дотримуватись, навіть якщо ви можете купувати та вживати марихуану по всій країні.

Скільки років має бути людині?
Усім дорослим дозволяється купувати, вирощувати, використовувати та володіти рекреаційною марихуаною, але повнолітній вік становить 19 років по всій країні. Квебек та Альберта, де повнолітній вік становить 18 років, становлять виняток.

Де можна придбати Маріхуану?
Рекреаційну марихуану не можна продавати в одному місці з алкоголем та тютюном. Запаси можуть бути обмежені принаймні спочатку. Споживачі повинні купувати препарат у роздрібних продавців, які регулюються провінціями та територіями, або, якщо цей варіант недоступний, у виробників, які мають федеральну ліцензію.

Чому легалізували Марихуану?
Одна з причин у тому, що марихуана шкодить молоді. Поширена хибна думка, що легалізація марихуани збільшить рівень вживання марихуани підлітками, тому що на даний момент неповнолітнім досить легко заразитися марихуаною. Причина не в іншому, а в тому, що вживання марихуани є незаконним. Вік людини не має значення для дилера і ніхто ніколи не попросить пред'явити посвідчення особи, коли продає погано. Легалізація допоможе забезпечити більш контрольовані продажі в магазинах лише для дорослих та знизить потенційне використання неповнолітніх.

Згідно з опитуванням, проведеним «Моніторинг майбутнього», протягом 40 років відповідь про те, наскільки легко старшокласникам знайти марихуану, була «легкою». Однак після того, як марихуана була легалізована в чотирьох штатах, відповідь «легка» впала нижче 80%.

20 червня - й прем'єр - міністр Джастін Трюдо зробив заяву на Twitter, заявивши: «Це було надто легко для наших дітей, щоб отримати марихуану - і для злочинців, щоб пожинати прибуток. Сьогодні ми це змінюємо. Наш план щодо легалізації та регулювання марихуани щойно прийнятий Сенатом».

Очікується, що легалізація каннабісу покращить економіку та створить у Канаді галузь вартістю понад 4 мільярди доларів.

Подорож до Канади та з Канади
В'їзд та виїзд із країни із зберіганням каннабісу повністю заборонено і може призвести до кримінального переслідування. Подорожувати через міжнародні кордони також неможливо, навіть якщо ви їдете до штату, де дозволена марихуана.

Канада - друга країна у світі, яка легалізувала рекреаційну марихуану. Використання рекреаційної марихуани дозволено у дев'яти штатах США та окрузі Колумбія. За даними Національної конференції законодавчих зборів штатів, медична марихуана у тій чи іншій формі легальна у 30 штатах. Легалізація марихуани має багато переваг, і вживання марихуани є поширеним, незалежно від того, заборонено це чи ні. Люди неминуче куритимуть і знаходять способи зробити це, законно чи ні. Завжди вигідніше та безпечніше щось продавати та споживати відкрито, як у Нідерландах та Канаді. У Колорадо він продається в магазинах та купується громадянами вищого середнього класу без будь-яких зловживань чи зловживань. У Каліфорнії справи про правопорушення знизилися до всіх категорій неповнолітніх правопорушників.