На зорі світлодіодного освітлення для вирощування рослин були маркетологи, які розділяли переваги цієї технології та пропонували її за привабливою ціною. Деякі виробники пробували ці дешеві лампи для вирощування рослин, але залишилися розчарованими результатами. Це сталося через те, що придбане ними освітлення просто не мало достатньої потужності для забезпечення ефективного зростання, і саме тому вони здавалися такими недорогими для такого привабливого рішення. І навпаки, Advanced LED Grow Lights пропонує не що інше, як високоякісні, потужні світлодіодні рішення для вирощування на 120 Вт і ми підтримуємо наші продукти з надійною 90-денною гарантією повернення грошей.

LED Проти HPS І MH Grow Lights - Остаточне Порівняння
На зорі світлодіодного освітлення для вирощування рослин були маркетологи, які розділяли переваги цієї технології та пропонували її за привабливою ціною. Деякі виробники пробували ці дешеві лампи для вирощування рослин, але залишилися розчарованими результатами. Це сталося через те, що придбане ними освітлення просто не мало достатньої потужності для забезпечення ефективного зростання, і саме тому вони здавалися такими недорогими для такого привабливого рішення. І навпаки, Advanced LED Grow Lights пропонує не що інше, як високоякісні, потужні світлодіодні рішення для вирощування на 120 Вт і ми підтримуємо наші продукти з надійною 90-денною гарантією повернення грошей.

Але, незважаючи на складність світлодіодних світильників для вирощування рослин та їх чудові особливості, багато виробників досі не розуміють, чим відрізняються світлодіодні світильники від інших типів, таких як HPS та MH. Почнемо з пояснення того, що їх відрізняє.

Спочатку нам потрібно поговорити про HID-вогні, що означає розряд високої інтенсивності, який є типом лампочки, яка виглядає як трубка. Він герметично закритий та заправлений. Процес створення світла відбувається, коли газ спалахує, як звичайна лампочка у звичайному будинку.

Потім лампи HID класифікуються в залежності від газу, що використовується в них. Для вирощування використовуються два основних типи - це вищезгадані натрієві лампи високого тиску (HPS) та металогалогенні лампи (MH). Тип газу, що використовується в лампі, визначає колірний спектр і довжину хвилі, тому якщо вам потрібен інший тип світла, вам доведеться замінити саму лампу. Зазвичай лампи HPS більше схожі на червоний та помаранчевий відтінок, які використовуються під час стадії цвітіння, тоді як лампа MH дає блакитний колір, корисний для фази вегетації.

Світлодіодні лампи для вирощування вирощують по-іншому. Ядро світлодіодної лампи складається з мікросхеми, яка безпосередньо перетворює електрику на світло, що дає набагато кращі результати. Однією з основних переваг світлодіодних ламп перед лампами HPS та MH є регульований світловий спектр. Зі світлодіодами вам не потрібно перемикати лампочки для отримання світла в іншому спектрі, оскільки він має повністю регульований колірний спектр для кожної фази росту рослини.

Типи Світлодіодних Світильників Для Вирощування Рослин
Світлодіодні світильники для вирощування рослин розрізняються за формою та розміром, пропонуючи варіанти, які підходять для будь-якого приміщення та умов вирощування. Більшість високоякісних моделей мають форму панелей, але є також моделі у формі блюдця та стрижнів.

Випромінювачі – ще один аспект, який варіюється в залежності від моделі. Найскладніші з них мають десять типів випромінювачів на різних частотах, тоді як у молодших моделей їх лише два чи три.

Чіпи також відіграють велику роль у розрізненні типів світлодіодних ламп. Два основних підходи полягають у тому, щоб використовувати кілька, але потужних чіпів на основі широкого спектру, потужністю від 5 до 10 Вт, або використовувати кілька окремих світлодіодів, кожен з яких світить з різною частотою.

Природно, світлодіодні ліхтарі також різняться за якістю складання, гарантії та підтримки, гнучкості, яскравості і, звичайно, спектру, який вони покривають.

Переваги Світлодіодних Світильників Для Вирощування Рослин По Порівнянню З Прихованими Світильниками Для Вирощування Рослин
Старомодні світильники HID для вирощування рослин можуть виконувати свою роботу, але вони дуже неефективні в порівнянні з сучасними світлодіодними світильниками для вирощування в приміщенні.

Світлодіодні лампи для вирощування рослин служать у шість разів довше!
Екологічний світлодіодне освітлення для вирощування рослин не містить токсичних металів.
Енергозбереження становить від 50% до 70% порівняно з лампами HID.
Не потребує охолодження; відсутність опіків рослин та зниження ризику займання.
Світлодіодне спрямоване освітлення не потребує відбивачів.
Максимальне поглинання хлорофілу та цвітіння.
Менш частий полив.
Забезпечення конфіденційності – відсутність теплового впливу.
Коли справа доходить до вирощування рослин у приміщенні, дуже

важливі якості, властиві світла. Яскравість, яка сприймається людським оком, по-різному інтерпретується рослинами. Світлодіодні світильники для вирощування рослин є спрямованими та випромінюють світло в межах спектру, який легко поглинається рослинами, тому немає потреби у відбивачах і не витрачається марно. Це призводить до максимальної ефективності, оптимальної продуктивності, дискретної роботи та значного зниження витрат на енергію.

Але це лише поверховий огляд можливостей світлодіодів, порівняно з HID-світильниками. Щоб повністю зрозуміти можливості, потрібно глибше зрозуміти, що можуть робити світлодіоди і як це впливає на процес вирощування рослин та врожайність.

Великі врожаї
Раніше вважалося, що HPS дає вищі врожаї, але в даний час кожен шановний комерційний виробник каннабісу почав використовувати світлодіоди. Для простого порівняння – світильник HPS потужністю 600 Вт дає до 300 грамів на простір, що покриває його світло, що становить півграма на кожен ват. Для порівняння, світлодіодний світильник для вирощування рослин дає до 1,5 грамів на ват, при цьому споживаючи набагато менше електроенергії, щоб забезпечити таку ж яскравість. Наприклад, світлодіодна лампа для вирощування рослин Diamond Series XTE 200 від AdvancedLED має вихідну потужність 248 Вт, але може відповідати яскравості лампи HPS з вихідною потужністю близько 450 Вт.

Довше Життя
Звичайне світло HID має термін служби близько 10 000 годин, що може здатися вражаючим числом, але в довгостроковій перспективі світлодіоди - найкращий варіант. Високоякісний світлодіодний світильник для вирощування рослин може бездоганно працювати від 50000 до 100000 годин. Маючи на увазі ці дані, легко зробити висновок, що світлодіоди більш корисні у довгостроковій перспективі та їх потрібно буде замінювати набагато рідше. Це означає, що вам не доведеться турбуватися про заміну світла на довгі роки.

Теплова Ефективність
HID-світильники відомі тим, як багато тепла вони виробляють. Для порівняння, світлодіоди дуже ефективні з точки зору керування теплом і можуть бути розміщені набагато ближче до рослин. Це позбавляє виробника від додаткових витрат на велику та складну систему вентиляції. Природно, моделі з великими панелями або великою кількістю діодів обов'язково будуть теплими, але все ж таки не такими гарячими, як HID, і їх, як і раніше, можна торкнутися голою рукою. Почнемо з того, що світлодіоди мають чудову конструкцію і мають вбудовані радіатори охолодження і навіть вентилятори в більш сучасних моделях, які запобігають будь-яким проблемам з нагріванням.

Легко Використовувати
Світлодіоди дуже інтуїтивно зрозумілі та прості у використанні, просто знайдіть потрібне місце, підключіть їх, і ви готові почати зростання. Немає необхідності в додаткових налаштуваннях чи свердлінні, все зроблено дуже просто та легко. HID-світильники зазвичай потребують великої кількості налаштувань та підготовки, щоб їх правильно розмістити.

Регульований спектр кольорів
Як ми вже згадували раніше у статті, найбільшою перевагою та вершиною світлодіодних світильників для вирощування рослин є регульований спектр. Рослини отримують користь від світла різного спектру на різних стадіях росту, тому наявність всього цього в одному світлі – великий плюс. Не потрібно перемикати саму лампочку, щоб отримати світло іншого кольору, як це було б із HID.

Збереження енергії
Світлодіодні ліхтарі є більш енергоефективними, і їх потрібно замінювати набагато рідше, ніж HID-лампи. Це призводить до економії грошей та зусиль. Крім того, з часом HID починають втрачати свою яскравість, і їх потрібно замінювати ще до того, як вони будуть повністю готові. З іншого боку, світлодіоди підтримують постійний рівень яскравості, доки вони працюють. На основі досвіду AdvancedLED, ми можемо сказати, що діоди в світлодіодному ліхтарі ламаються в останню чергу.

Вивчіть можливості світлодіодних систем вирощування
Світлодіодні світильники для вирощування рослин стали розумним вибором для передових садівників, і ми запрошуємо вас скористатися нашою 90-денною гарантією повернення грошей та вивчити можливості, які надають світлодіодні системи вирощування, розмістивши у нас замовлення сьогодні. Якщо ви порівнюєте світлодіодні лампи для вирощування рослин, які продаються в США, не дивіться далі, ми продаємо та будуємо найкраще!

Вердикт
Ми сподіваємося, що цей огляд того, що відрізняє світлодіоди від HID, був корисним і привів вас до висновку, який тип функціональніший. До появи світлодіодів HID були чудовим інструментом, але в міру розвитку садівництва виробникам потрібні надійніші та ефективніші інструменти.

Світлодіодні світильники для вирощування рослин безперечно чудові з інженерної точки зору, але вони також пропонують явну перевагу з точки зору переваг для садівників - більш тривалий термін служби, кращі результати, простота використання та можливість регулювання - ось лише деякі з особливостей. У деяких зпроменях HID можуть бути життєздатним рішенням, але для садівників-початківців, які хочуть досягти відмінних результатів, світлодіод безперечно підходить.