На що звертати увагу на світлодіодні лампи для вирощування рослин?
Оскільки багато наших нових покупців відчувають труднощі з вибором кращих світлодіодних світильників для вирощування рослин для конкретних потреб своїх рослин, наша команда експертів пропонує ці поради щодо вибору світлодіодних світильників для вирощування рослин. Тут ви знайдете всю важливу інформацію, щоб зробити усвідомлений вибір та вибрати відповідний продукт та модель.

Подумайте, що ви збираєтеся вирощувати
Перше, що потрібно зробити при виборі світлодіодних ламп для вирощування, - це подумати про те, на яких культурах ви їх використовуватимете. Всі продукти, доступні на ринку, допомагають довести рослину до стадії цвітіння, але деякі з них найкраще підходять для певних культур. Серія AdvancedLED Diamond підходить практично для будь-яких культур і особливо гарна для вирощування канабісу в повному циклі. До конкретних моделей відносяться Diamond Series XML, Diamond Series XTE та Diamond Series EX-VEG. Конкретна потужність, яку ви повинні вибрати, залежить від того, скільки рослин ви хочете виростити, і від місця для вирощування.

Вибір правильного типу світлодіодного світильника для вирощування рослин
Зробити найкращий вибір означає, що у вас є вся інформація та доступні варіанти. Після розмови про те, як різні світильники підходять для вирощування різних культур, настав час докладніше зупинитися на типах світильників.

Для вирощування каннабісу з насіння та вирощування його до стадії цвітіння найкращий спосіб – отримати світлодіодну лампу повного циклу. Однак слід мати на увазі, що в деяких випадках вам доведеться використовувати його лише на стадії вегетації та цвітіння.

Світильники для вирощування каннабісу і особливо ті, які допомагають рослині на стадії цвітіння, доступні в різних моделях, що відрізняються кількістю світлових променів. Одноканальний світильник має опції включення та вимкнення, тоді як двоканальні моделі мають окремі режими вегетації та цвітіння, а також параметри програмування, які можна знайти у всіх моделях AdvancedLED високого класу. Ці моделі можуть бути запрограмовані з різними режимами освітлення, щоб якнайкраще задовольнити потреби рослини без необхідності робити це вручну. Крім того, спектр світла налаштовується, щоб забезпечити світло у правильному спектрі для даної фази зростання. Це останній етап у розробці високоякісного світлодіодного обладнання для вирощування рослин, яке встановлює стандарт для всієї галузі.

Ще один аспект, яким вогні розрізняються, - це форма. Існують моделі у формі панелей, решіток, тарілок та лампочок, які підходять для будь-яких потреб залежно від площі та площі вирощування, що підводить нас до наступного важливого питання.

Облік Розміру Ростового Майданчика
У світлодіодному освітленні велика потужність не призводить автоматично до збільшення площі покриття, як у випадку зі звичайними лампами HID, MH і HPS, але вона все ж таки може бути хорошою приблизною оцінкою. Однак найбільш точними показниками є так звана щільність потоку фотосинтетичних фотонів (PPFD) та денний інтеграл світла (DLI), які служать для визначення відношення кількості джерел світла до потужності світла, але для простоти та узгодженості ми використовуватимемо потужність у ватах. як метрика для визначення зони покриття світла.

Рослини і особливо канабіс потребують переважно освітлення на стадії цвітіння, тому ми будемо використовувати це як оцінку того, скільки площі необхідно покрити. Стандартний світлодіодний світильник для вирощування повинен споживати більше 32 Вт на квадратний фут площі для вирощування, але для оптимальних результатів він повинен становити понад 50 Вт до 80 Вт.

Зверніться до наступних пунктів, якщо вам потрібне швидке керівництво для розрахунку, скільки ват вам потрібно для даної зони вирощування.

1 від 1 до 32 Вт
2 по 2 - 128 Вт
3 по 3 - 288 Вт
4 по 4 - 512 Вт
6 по 6 - 1152 Вт
Якості Найкращих Світлодіодних Ліхтарів:
При купівлі світлодіодних світильників для вирощування рослин наші фахівці рекомендують шукати товари, які мають такі якості:

Напівпровідниковий Чіп Високого Класу
Це серце будь-якого світлодіодного світильника, і тому воно має бути гарною якістю. Чіп перетворює електрику на світло і впливає на довжину хвилі, тому в іншому хороший продукт, що використовує чіп низької якості, все одно не годиться. При купівлі шукайте моделі, які використовують чіпи потужністю не менше 3 Вт, що менше, ніж це, не забезпечить необхідної яскравості.

Зроблено у США
Найнадійнішими виробниками кольорових світлодіодів із найвищим рейтингом є CREE, Osram та LEDengin, які ви знайдете в американських світлодіодних світильниках для вирощування рослин. В Advanced LED Lights ми гарантуємо, що світлодіоди у світильниках, які ми продаємо, вироблені цими компаніями із США. Крім того, ми перевіряємо, що лінії нашої продукції мають найвищі коди BIN, а також цв

ет і споживану потужність світлодіодів, що використовуються в лампі для вирощування рослин.

У світлодіодних світильниках для вирощування рослин Diamond Series XML 150, Diamond Series XML 350 та Diamond Series XML 650 використовуються нові потужні світлодіоди CREE XML2 потужністю 10 Вт, які забезпечують оптимальне середовище освітлення для клонуючих, вегетативних та квітучих рослин.

Низька Теплова Потужність
Світлодіодні лампи для вирощування рослин з низьким тепловиділенням забезпечують найкращу ефективність з двох основних причин:

Оскільки лампи, що виділяють мало тепла, запобігають надмірному нагріванню навколишнього середовища, простір для вирощування вимагає менше охолодження, ніж приміщення, в яких використовуються світлодіодні лампи з високою тепловою потужністю.

Світлодіодні лампи з високою тепловіддачею, як правило, тьмяніють і перегорають швидше, ніж холодніші світлодіодні лампи, що знижує як витрати на заміну, так і час, що витрачається на встановлення нових ламп.

У Advanced LED Lights ми не розробляємо світлодіодні ліхтарі з навантаженням. Натомість наша команда розробляє високо оцінені світлодіодні лампи для вирощування рослин, які оптимізують здоров'я та красу ваших рослин. Всі наші світлодіодні ліхтарі виділяють менше тепла, менше вимагають технічного обслуговування та мають більш тривалий термін служби, ніж інші продукти нижчої якості.

Легко Використовувати
Оскільки ваш час є цінним, світлодіодний індикатор зростає. Вибрані лампи повинні бути легко встановлені. Крім того, ви повинні мати можливість швидко та просто регулювати висоту вогнів, а також інтенсивність їхньої кольорової реклами.

Пристрої Diamond Series, Diamond Series XML, Diamond Series XTE та Diamond Series EX-VEG готові до роботи прямо з коробки. Всі вони оснащені простими у використанні регуляторами кольору та інтенсивністю для вашої зручності.

Встановлений Рекорд Успіху
В Advanced LED ми з гордістю надаємо світлодіодні лампи для вирощування рослин найвищої якості протягом останніх семи років. Завдяки нашій чудовій якості продуктів та послуг у нас є тисячі задоволених клієнтів по всьому світу. Наша мета - надати світло, яке не тільки чудово працює, а й прослужить довго. Ми також рекомендуємо вивчити найкращі огляди світлодіодних світильників для вирощування рослин за 2017 рік.

Політика Повернення І Гарантія На Продукт
Авторитетні виробники світлодіодних світильників, такі як Advanced LED, надають гарантію не менше 10 років, і ми, наша команда експертів, радимо вам погоджуватися ні на що менше. Світильники для вирощування - це міцне обладнання і будь-які проблеми, з якими ви можете зіткнутися, швидше за все, зникнуть принаймні через кілька років. Це означає, що гарантія терміном менше 5 років у більшості випадків не діє. На деякі моделі навіть розповсюджується спеціальна гарантія, яка поширюється на окремі деталі та деталі, а також можливість безкоштовного повернення.

Як вибрати кращі світлодіодні лампи для вирощування рослин і простору
Дотримуючись цих простих кроків, ви легко оберете світлодіодні світильники для створення пишного та здорового саду:

Виміряйте довжину та ширину свого саду.
На кожній сторінці з описом продуктів ви знайдете зони покриття кожного прожектора. Щоб визначити потрібну кількість джерел світла, розділіть простір на ці зони освітлення. Основне покриття - це ідеальне місце для квітучих рослин, тому використовуйте цей показник для всіх садів повного циклу або квітучих садів.

Ви замінюєте інші лампи для вирощування рослин, такі як HPS, або хочете мати таку чи більш високу інтенсивність певної потужності HPS? Якщо так, замініть фари, використовуючи таку інструкцію:
Ваш сад призначений лише для вегетативних циклів, тільки цвітіння чи повного циклу від насіння до врожаю?
Серії Diamond, XTE Diamond Series та XML призначені для вирощування рослин від насіння до повного врожаю, і вони оптимізовані для квітучих та плодових рослин.

Якщо вам потрібен сфокусований вегетативний світлодіодний світильник для вирощування рослин, який буде повністю синім для зеленолистих рослин, який використовуватиметься тільки в овочевих приміщеннях, світло All Blue Extreme Veg – ваш найкращий вибір.

Використовуючи цей посібник, ви оберете найкращі світлодіодні лампи для вирощування в саду. Ми надаємо 90-денну 100% безризикову гарантію того, що ви залишитеся задоволені нашими високо оціненими світлодіодними світильниками. Якщо у вас є будь-які питання щодо гарантії, ми безкоштовно надамо запасні частини з оплатою доставки протягом 24 годин.

Якщо у вас є які-небудь питання, зателефонуйте нашим доброзичливим спеціалістам з просунутого світлодіодного освітлення за телефоном 1-800-401-6307 або відвідайте нашу сторінку контактів.

Висновок
Світлодіодні світильники для вирощування рослин Full Spectrum стають все більш витонченими та встановлюють новий стандарт освітлення для садівничої галузі. Ми сподіваємося, що інформація виявилася для вас корисною і тепер ви можете ухвалити більш обґрунтоване рішення. Ринок насичений безліччю продуктів та торгових марок, але ми вважаємо, що якість поводиться.