Комерційні світлодіодні світильники дуже швидко стали популярними у виробників. Вони стали широко використовуватися як комерційними підприємствами, а й промисловими, зокрема:

Склади;
Стадіони;
Парковки;
Торгові центри та ін.
Незважаючи на те, що для освітлення можна використовувати інші види освітлення, наприклад, високоінтенсивний розряд (HID), світлодіоди, на наш погляд, є просто кращим вибором.

Нижче ми розглянемо переваги світлодіодних прожекторів.

Ну, по-перше, довгий термін служби
Комерційні світлодіодні світильники служать набагато довше, ніж інші освітлювальні прилади. І саме це стало однією з основних причин популярності світлодіодного освітлення, що росте, - їх довгий експлуатаційний термін. В середньому світлодіодні прожектори прослужать вам близько 200 000 годин. Для порівняння, лампи HID прослужать вам максимум 50 000 годин.

Що це означає для комерційних приміщень? Хоча б те, що не потрібно витрачати великі кошти на купівлю нових освітлювальних приладів та їх заміну.

До того ж як промислове, так і комерційне освітлення, як правило, розташовані високо і лампочок досить багато. Це означає, що часто міняти такі прилади досить складно та довго.

Енергозбереження
Для керівників комерційних підприємств та власників будівель економія на експлуатаційних витратах та обслуговуванні є величезною проблемою. Усі хочуть трохи заощадити та не витрачати величезні кошти на оплату електроенергії. Ось чому багато підприємств переходять на комерційні та промислові світлодіодні світильники. Ви можете заощадити до 80% на споживанні електроенергії просто перейшовши на світлодіоди. Дивно, але це так! Крім того, світлодіоди не містять ртуті або інших небезпечних відходів, що полегшує їхню утилізацію.

Незначні тепловиділення
Основна проблема традиційних технологій освітлення полягає в тому, що значна частина енергії перетворюється на тепло. Простий приклад – лампочки розжарювання. Якщо вони довго працюватимуть, але стануть такими гарячими, що, якщо на них розбити яйце, воно моментально посмажиться (але краще так не робіть).

Робота за будь-яких температурних та погодних умов
На відміну від багатьох інших способів освітлення, світлодіодні світильники працюють з максимальною ефективністю навіть за екстремальних температур та погодних умов. Єдиний недолік (який ми навіть недоліком не вважаємо), якщо на вулиці йде сніг, то на світлодіодних світильниках він танути не буде, тому що вони практично не виділяють тепла.