Для кімнатних садівників одна з найважливіших речей, яку слід враховувати, - це те, яке світло використовувати. Сьогодні на ринку представлено безліч різних варіантів, тому деякі можуть не знати, який варіант найкраще підходить для їхнього саду. При цьому важливо знати, що найкраще підійде для ваших рослин, тому ми хотіли розглянути деякі з варіантів, щоб ви могли вибрати той, який найкраще підійде для вас.

Перш ніж ми обговоримо різні типи джерел світла, з яких ви можете вибирати, необхідно пам'ятати, що є фактори, які відіграють ключову роль у здоров'ї рослин і вирощуванні вегетативних рослин. Ці фактори включають тип спектру, довжину та інтенсивність. Коли справа доходить до здоров'я ваших рослин, перше, що потрібно зрозуміти, - це спектр. Використання різних спектрів може викликати різні реакції рослин та допомогти їм зростати. Наприклад, синє світло може викликати вегетативне зростання, а червоне - цвітіння. При цьому важливо знати, який спектр світла використовуватиме залежно від ваших потреб. Наступним фактором, який слід враховувати, є інтенсивність світла. Тут потрібно пам'ятати, що рослинам потрібно достатньо світла для зростання. Без світла

Це причина, через яку інтенсивність завжди має бути в потрібній кількості залежно від того, які рослини у вас є. Зрештою, тривалість світла. Більшості рослин зазвичай потрібно близько 20 годин світла та 4 години темряви під час вегетативної фази росту. Це найкращий баланс світла та темряви, але він залежатиме від типу вашої рослини. Тепер, коли ви знаєте, що шукати, ми можемо подивитись деякі варіанти, які ви можете розглянути для свого світильника для вирощування рослин.

Ви можете розглянути один із типів люмінесцентних ламп. Люмінесцентні лампи ідеально підходять для дитячих рослин через їхню низьку тепловіддачу. Деякі домашні садівники використовують ці типи світильників, тому що вони недорогі та прості у використанні. Цей тип лампочки має тривалий термін служби, який приблизно в 10-20 разів перевищує термін служби лампи розжарювання. Єдиним недоліком люмінесцентних ламп є те, що вони мають вузький спектр холодного світла, що не є ідеальним, якщо ви хочете, щоб ваші рослини приносили квіти.

Наступний тип світла, який ви можете розглянути - це металогалогенні лампи. Подібно до люмінесцентних ламп, цей тип освітлення також
має довгий термін служби, що у п'ять разів довше, ніж лампи розжарювання. Недоліки використання цього світильника для ваших рослин у тому, що він споживає надто багато енергії та вимагає багато часу, щоб прогрітися.

Третій варіант, який варто розглянути – це світлодіодний світильник для вирощування рослин. Це найкращий тип через його тривалий термін служби та ефективності. Світлодіоди також можуть створювати двосмуговий колірний спектр, який дуже гарний для росту рослин. Він також виробляє мінімальну кількість тепла, тому вам не потрібно турбуватися про його спалювання.

Для саду ви також можете розглянути натрієві лампи високого тиску (HPS). Це хороший варіант, якщо ви хочете, щоб ваші рослини цвіли та плодоносили, а також виростали вище. Зворотною стороною цього є те, що він споживає набагато більше
електроенергії в порівнянні зі світлодіодними лампами, він не виробляє стільки енергії, і є ймовірність того, що він спалить вашу рослину.