У сьогоднішній статті ми розберемо види світлодіодних світильників. Для початку скажемо, що в сучасному світі все більше і більше людей віддають перевагу енергоефективним товарам (пральні машини/холодильники/духовки і т.д.), це стосується і світла.

Ми можемо сказати з упевненістю, що за останні кілька років світлодіодне освітлення стало дуже популярним та затребуваним. Адже світлодіоди випромінюють яскраве світло, при цьому споживають менше енергії, ніж застарілі побратими.

До того ж, що є великою перевагою, вони працюють неймовірно довго, порівняно з традиційними джерелами освітлення.

Сьогодні на ринку існує безліч світлодіодних світильників, що іноді стає незрозуміло, який з них вибрати. Ми вивчимо основні види світлодіодних світильників та розберемо різницю між ними. Сподіваємось, що отримана інформація допоможе вам у виборі потрібного джерела освітлення.

Основні види світлодіодних світильників
Сьогоднішній ринок освітлення пропонує своїм покупцям величезний асортимент продукції. Ми вирішили коротко розповісти про кожного з них, почнемо?

Лінійні
Використовуються задля забезпечення рівномірного освітлення об'єктів, мають велику протяжність. Основна їхня перевага полягає в ультратонкому сучасному дизайні. Завдяки унікальній конструкції світильники споживають мінімальну кількість енергії, але мають високу ефективність освітлення.

Вбудовані
Дайнлайти – це універсальні освітлювальні прилади, які використовуються як основне освітлення у більшості проектів. Наприклад, ви можете розмістити їх у певному місці (наприклад, для освітлення кухонної зони) або скласти з них цілу «освітлювальну» композицію.

За розміром вони найменші, тому і відповідна ціна - дозволити собі такий світильник, зможе практично кожен. Вони найдешевші та мають найменший діаметр.

Основними перевагами таких світлодіодів є:

функціональність;
економічність;
легкість монтажу;
сучасний дизайн.
Завдяки простоті монтажу дані світильники використовують в офісах, школах, торгових центрах, складах і т.д.

Настінні
Встановлюються на вертикальні поверхні, мають широку сферу застосування.

Промислові
Один із видів світлодіодів, який ми виробляємо. Найчастіше використовується для освітлення складів, промислових та комерційних приміщень.

Офісні
Як відомо з назви, цей вид світильників використовується для освітлення офісних приміщень, торгових центрів, лікарень, шкіл та більшості інших приміщень загального користування.

Вуличні та складські
Характеристики світлодіодних світильників цих типів дозволяють експлуатувати їх за несприятливих умов (зокрема, за низької температури повітря та

атмосферних опадах). Найчастіше генерують дуже яскраве світло.

Світильники для ЖКГ
Так, не лише ми намагаємося зменшити рахунки за ЖКП. Представники ЖКГ та різних виробничих компаній стали розуміти, що для освітлення вулиць/під'їздів/будинків/парків набагато ефективніше використовувати світлодіоди.

Наприклад, світлодіодні світильники нашого виробництва настільки потужні, що можуть висвітлити велике простір, споживаючи при цьому мінімальну кількість енергії.

Для того, щоб світлодіоди задовольняли потреби ЖКГ, необхідно, щоб вони відповідали наступним параметрам:

Були захищені впливу зовнішніх чинників;
Обладнані датчиками руху (такі ви можете спостерігати у своїх під'їздах);
Потужні;
Енергоефективні.