Вертикальні ферми та вирощування трав у теплицях з підсвічуванням LED
Сьогодні компанія Fluence Bioengineering оголосила, що компанія Shenandoah Growers, найбільший роздрібний виробник органічних трав у Сполучених Штатах, розгорнула тисячі світлодіодних рішень Fluence у своїх сучасних вертикальних фермах і теплицях. За допомогою нових світлотехнічних рішень Fluence компанія Shenandoah Growers підвищила врожайність та якість, зменшивши при цьому ресурси землі, води та добрив.

«Ми бачимо ароматніший, ароматніший і міцніший урожай з більш товстим листям і покращеною структурою стебла при використанні нових систем освітлення від Fluence», - сказав Боб Хоффман, головний науковий співробітник Shenandoah Growers. «Компанія Fluence допомогла нам досягти нашої мети збільшення виробництва сільськогосподарських культур, зберігаючи при цьому екологічну та економічну стійкість».1482981711_75604.jpg

Вертикальна ферма із лампами для вирощування Fluence RAZR. (Fluence Bioengineering / LEDinside)


У зв'язку з зростаючою потребою у виробництві органічних кулінарних трав у 2014 році компанія розпочала планування та будівництво інтегрованої сучасної теплиці, вертикальної ферми та регіональної моделі розподілу. Ці зусилля призвели до:

Теплиця зі 100% світлодіодним живленням

Нова теплиця Shenandoah Growers, оснащена більш ніж 750 світлодіодними системами Fluence VYPRx PLUS, забезпечує вдвічі більшу інтенсивність світла та покращений спектральний склад у порівнянні з іншими теплицями з натрієм високого тиску (HPS). Це дозволяє на 25% збільшити врожайність та на 50% підвищити енергоефективність порівняно з колишніми системами освітлення HPS.

vertikalnaya_ferma.jpg

Стоги сільськогосподарської продукції, що ростуть у вертикальній фермі, освітлені світлодіодними лампами. (Fluence Bioengineering / LEDinside)
Сучасні вертикальні ферми

Близько 4000 світлодіодних систем Fluence RAZR вирощують еквівалент 1,5 акра органічних трав на невеликій частині площі, скорочуючи використання землі на 75%, водоспоживання на 60% та використання добрив на 60% порівняно з власною передовою теплицею Shenandoah Growers. Модель. Використовуючи світлові рішення Fluence та запатентовані процеси вертикального землеробства на ранній стадії вирощування, Shenandoah Growers стандартизує та підтримує постійне розмноження до пересадки у теплиці. Цей інноваційний підхід забезпечує здорові рослини, гнучкість у високий сезон та постійний розподіл цілий рік.

"Ми продовжуємо шукати нові рішення для стійкого задоволення попиту на наші трави", - сказав Тімоті Хейдон, президент і головний виконавчий директор Shenandoah Growers. «Команда та світлодіодні рішення у Fluence дозволили нам виробляти кращі культури з вищими врожаями, водночас використовуючи менше ресурсів».

"Shenandoah Growers є вершиною інновацій у сільському господарстві", - сказав Нік Клас, генеральний директор і співзасновник Fluence Bioengineering. «Ми дуже раді працювати з такою інноваційною компанією та підтримувати їхні зусилля, спрямовані на досягнення глибокого прориву у вирощуванні та веденні бізнесу».